Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над комунізмом22 квітня, у день народження "вождя пролетаріату", "вождя і учителя", "доброго дєдушкі" Леніна на Михайлівській площі відбувся Суд над комунізмом.На фото і відео є не все - і я трохи спізнилась, і техніку не хотілося виставляти під проливний дощ. А злива була ще та! І ось під цією зливою люди по черзі виходили і казали: "Я, такий-то, зобов’язуюсь казати правду і тільки правду". І звинувачували комунізм і особисто Леніна - в окупації України у 1917-1922 роках, в голодоморах, репресіях, депортаціях, знищенні церков. Комунізм було визнано винним і присуджено до заборони.
Сам Володимир Ілліч слухав це, стоячи на колінах перед пам’ятником жертвам Голодомору. Сам він теж був пам’ятником, зробленим із чогось білого, але в костюмі. Проти пам’ятника Леніну на колінах і Коханівський, мабуть, не заперечував би, хоча серед хлопців і лунали пропозиції запросити його розбити і це опудало :)

Організатором акції була Українська народна партія. До неї долучилися КУН, УНА-УНСО, УП - можливо, не всіх назвала.
На плакатах було написано: "10 млн. 63 тис. жертв комуністичного режиму в період геноциду 1932-33 років", "КПУ - духовні спадкоємці КПРС - злочинці!", "Злочини комунізму не мають терміну давності!", "Червень 1922 року - 4 млн. 103 тис. голодуючих в Україні", "Загальна кількість жертв комунізму - понад 100 млн. осіб".

Дощем мені заляпало об’єктив, і виступаючі, як Кравчук, говорили "між крапельками" :)

Нардеп Іван Заєць назвав Януковича, Партію регіонів і правлячу коаліцію "голими королями", нездатними вивести Україну з кризи, а лише здати її північному сусіду. "Ми будемо вимагати імпічменту Януковичу".


Ще один народний депутат, Ярослав Джоджик, сказав, що після тих злочинів, які зробили на Україні комунізм і комуністична партія, ця партія та ідеологія мали б бути давно заборонені. Він вважає, що поки не буде заборонена комуністична партія і ідеологія, високих соціальних стандартів і гідного європейського життя Україні не бачити. Закликав усіх поставити підписи під зверненням про заборону комуністичної партії та ідеології. Сказав, що жодні проблеми з енергетикою і проблемні питання з соціально-економічним становищем не можуть бути виправданням для зради національних інтересів.


Роман Круцик заявив, що почалася нова хвиля окупації України Росією.
Голова КМО КУН Юрій Шепетюк наголосив на антиукраїнськості нинішньої влади і закликав українців до об’єднання.

Екс-нардеп, політв’язень Олесь Шевченко сказав, шо від сьогоднішнього дня опозиція є тільки одна - українська нація, і її символом має бути синьо-жовта стрічка на грудях.

Я оце дивлюся, слухаю і думаю - невже і зараз не об’єднаємось??


Tags: акції, відео, комуністи, кун, пам’ятник, українська народна партія, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 66 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →