Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Тримаймося, все ще попереду

Янукович і Мєдвєдєв підписали угоду про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України до 2042 року.

Перша думка - Януковича за це... (довгий закреслений текст) усунути від влади шляхом імпічменту.
Але невже хтось думає, що якби ця угода не була підписана, російський флот добровільно забрався б з нашої землі у 2017 році?
Нікуди б він не дівся. Просто тому, що у нас немає сил витурити Росію у Росію.
Було б ще гірше - влаштували б вони перед 17-м роком якесь криваве заворушення у Криму, щоб "прийти на допомогу співвітчизникам" і Крим у нас відібрати. Було б як з Грузією.
На жаль, це аксіома: поки не почнеться розвал Московської імперії, їхню базу ми з Криму не витуримо. Сили неспівставні. Для цього потрібна була б потужна підтримка США, а за підтримкою США - це не до Обами.

Триматися. Гуртуватися. Проводити свою лінію. Як би важко не було.
Самі винні. Заслужили. Нам же з Ющенком погано було, він же у нас бджоляр і ганчірка був. А потім у другому турі Юля взагалі була Грігян і Капітельман. Ну, от і прийшов міцний сильний чолов’яга і мужньо віддав усе сусідам.
Втім, не треба сильно переживати. До 2042 року Московська імперія не проіснує. А якщо якось проіснує - ми як нація не проіснуємо. Отже, в обох випадках силою витурювати з Криму нікого не доведеться.
Tags: крим, мєдвєдєв, путін, україна, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 205 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →