Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Марш на честь Коліївщини (фото, відео)Нарешті віддаю останній з боргів - запізнілий пост про марш соціал-націоналістів на честь Коліївщини, який відбувся в Києві 14 квітня.
За відео приношу вибачення - монтувати довелось на слабенькому компі, де відео йшло ривками, і я відрізала і клеїла шматки, орієнтуючись виключно на звук :)

Описувати сам марш немає сенсу - прекрасний звіт по гарячих слідах написала Вікторія Омельченко. Скажу лише, що виглядало сильно, агресивно, потужно, що дуже бракувало смолоскипів, які забрала міліція, і що єдине, що мені не сподобалось, - спалення в кінці прапорів (спалили польський, ізраїльський і російський).
Я вже не кажу, що за день за того "патріотівці" висловлювали полякам співчуття через загибель Качинського, і палити їхній прапор наступного ж дня - якось воно не дуже доречно.
Головне, чому мені це не подобається - спалення національного прапору автоматично викликає обурення у ВСІХ представників цього етносу, далеко не всі з яких є українофобами.

Бувають ситуації, коли будь-який представник іншого етносу автоматично є ворогом. Це коли війна. Бо воюють між собою не класи чи окремі політики, а нації.
Коли була Коліївщина - була війна. А зараз ми поки що не в стані війни ні з Польщею, ні з Росією, ні з Ізраїлем. Наша біда - інтернаціональні українофоби, символічні зображення яких - "польський українофоб", "ізраїльський українофоб" - і варто було спалити.


Tags: акції, відео, марш, патріот україни, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 99 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →