Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акції "Патріота України" біля посольств Польщі та Ізраїлю (фото, відео)Починаю потроху віддавати борги. Отже, акції 13 квітня - "Патріот України" і Перша Українська молодіжна асамблея (ПУМА) пікетували посольства Польщі та Ізраїлю. Власне, під польським посольством був не пікет, а висловлення співчуття польському народу у зв’язку із загибеллю Качинського. (Тим більш здивувало мене, коли наступного дня під час Маршу на честь Коліївщини був спалений, зокрема, польський прапор. Фото-відеозвіт про це сподіваюся ще сьогодні викласти).

Перед входом до посольства - величезна кількість квітів і жалобних вінків. Більшість учасників акції залишилися з прапорами по той бік (схоже, підійти ближче не дозволила міліція), а Сполох, Назар і ще одна дівчина запалили лампадки і залишили їх на асфальті. "Патріотівці" підготували звернення до посла:

"Шановний пане посол!

Організація «Патріот України» висловлює Вам і у Вашій особі всьому польському народові, свої щирі співчуття з приводу загибелі Президента Республіки Польща, світлої пам`яті, пана Леха Качинського.

В історії наших братніх народів були різні сторінки – світлі і темні. Але останніми роками ми з гордістю дивились на Вас, наших сусідів. Не в останню чергу завдяки вмілому і мудрому правлінню Президента Леха Качинського.

Він був яскравою і неоднозначною особистістю, у нього було багато опонентів, проте за всю свою політичну кар’єру він жодного разу не скомпрометував себе хабарем чи чимось подібним, всі знали його, як непідкупного політика.

Як представникам консервативного спрямування в політиці, нам було безперечно приємно спостерігати, як всупереч європейській політкоректності, Президент Качинський двічі забороняв ґей-паради у Варшаві, агітував за відновлення смертної кари. Ми бачили Президента – борця з корупцією та пост-комуністичним минулим. Він був борцем за моральне оновлення та повернення країни до традиційних цінностей у секуляристській Європі.

На президентській посаді Він часто критикував дії ліберального уряду, неодноразово ветував урядові законопроекти. У зовнішній політиці послідовно боронив інтереси Польщі у Європейському Союзі. Водночас не боявся зіпсувати взаємини ані з Німеччиною, ані з Росією, ані з Україною, коли йшлося про відстоювання та захист тих самих інтересів не лише в економіці та політиці, а й в історії та культурі. Також Президент Качинський дуже багато зробив для того, щоб про Україну більше знали у світі, такою, якою вона є насправді.
Лех Качинський пішов з нашого життя, як великий патріот своєї батьківщини, людина, яка берегла національні цінності, котра виступала за справедливість у різному плані і соціальну в тому числі.

Всім серцем сподіваємось, що польський народ обере достойного наступника на пост Президента, здатного не менш послідовно відстоювати національні і соціальні інтереси свого народу, а також готового до подальшого розвитку та поглиблення дружніх стосунків між нашими народами.

КМГО "Патріот України"


Це звернення Сполох хотів передати в посольство, але там сказали відправити поштою.

Генерал Кузьмук


Біля посольства Ізраїлю все було значно радикальніше. Сподобались 2 моменти - невихована жіночка з посольства: "Табачник вам что, в борщ наср...?" :) і на місці вигадана кричалка: "Україна не Палестина! Забирайте цю скотину! Ескіна - додому!". Все це є на відео.
Ще, крім звичайних гасел, кричали "Табачника - додому". Ось це, вважаю, не зовсім правильно. Ескіна - так, хай забирають.
А Табачника хай забирають до Москви.
По-перше, він і сам, мабуть, проти не буде.
По-друге, він за національністю малорос, бо і сам себе так називає, і служить малорослим кремлівцям. Якраз і місце йому у Москві :)

ПОСОЛЬСТВО ІЗРАЇЛЮ:Tags: акції, відео, патріот україни, польща, українофоби, фото, євреї
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 70 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →