Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Фотозвіт з Пан-Європейського маршу солідарності

Ідучи по справах у суботу зранку (ну, на зліт колекціонерів, коротше, де мала важливу зустріч), вирішила я, що повинна хоча б півгодинки, але пройтися з колоною "Патріоту України", УНТП і хто ще там був, від Софії до метро "Університет". Далі, на жаль, не змогла, тому фотозвіт з акції буде неповним.

Не будучи членом жодної з організацій, що брали участь у марші, безпосередньо цю акцію, навіть не вдаючися в її подробиці, я підтримую.
Бо європейці з їхньою довбаною політкоректністю самі себе захистити (тобто без нашої допомоги) вже давно не в змозі.

Мєнтів поставили до стінки :)Хлопці молодці. Виглядали достатньо по-бойовому і при цьому не виглядали агресивними відморозками.
Ще до акції Сполох попередив учасників, щоб "римські салюти" не викидали, "sieg heil" не кричали, на "іншорасовий мотлох" не кидались і у скінівському прикиді не приходили, бо мєнти натякнули, що у них штук п'ять «висяків» по вбивствах на основі «расової нетерпимості».
Дуже приємно, що учасники акції послухалися. Принаймні, при мені жодного з вищеперерахованого вони не робили.
Скандували цілком політкоректні, природні для ультраправих гасла: "Одна Раса, одна Нація, одна Батьківщина, це - Україна!", "Біла Європа, прокинься!", "Слава Нації - Смерть ворогам!" і так далі :)


Цю гарну дівчину з фотоапаратом, якій так пасує камуфляж, я бачу на кожній акції. Ці фото зроблені і розміщені спеціально для неї. Знаю по собі - людині з фотоапаратом після акції дуже важко знайти фото, на яких вона є:)


Мої знімки - не зовсім фотозвіт з акції. По-перше, не вся акція, по-друге, я намагалася вихоплювати лише найбільш цікаві з художньої точки зору моменти.
Дуже цікавими були мєнти, хоча жодної сутички з ними (принаймні, при мені) не було. Але більшість фоток так чи інакше стосуються саме їх. Мєнтівська фотосесія, коротше :)

За наукою, паралельні лінії сходитися не повинні...


Мєнти показали спини :)


Вічне протистояння...


Будинок учителя позаду


"Це не я несу прапор УНТП!" :)


Нове покоління з "Кока-колою": "Пишуть правильно, але в автозак не хочеться..."


А на ментівській машині теж тризуб!
(На стовпі - оголошення: "Адвокат...", "Школярам...")


А на цьому знімку, зробленому koloperuna, в кадр потрапила я... (крайня ліворуч)
Tags: акції, марш, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments