Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День жалоби(По-русски читать тут)
Треба й мені щось сказати на цю тему, але все вже сказала геніальний публіцист, з якої путінська пропаганда наполегливо намагається зробити кумедну напівбожевільну бабцю, - Валерія Новодворська:
"...на Катынь-1 легла Катынь-2, а туман – алиби почище немцев. Доказательств нет и не будет. У меня есть вместо них абсолютная уверенность. Президент Лех Качиньский был бельмом в чекистском глазу, его полоскали советские телеканалы наряду с президентами Ющенко и Саакашвили. Он расплатился сразу за все: за поддержку Грузии, за тот героический рейс в Тбилиси; за стипендии и места в университетах, выделенные для белорусских студентов; за убежище для чеченских сайтов и чеченских беженцев; за попытки осудить Ярузельского; за антисоветизм и антикоммунизм; за западную ориентацию; за фильм "Катынь" и за вопросы насчет Катыни; за активную роль в НАТО.

Что полагается польским повстанцам? Три раздела Польши; подавление восстаний Костюшко 1799 г., восстаний 1830 и 1863 гг.; война 1920 г.; оккупация 1939 г., Катынь; Варшавский блок; военное положение в 1981 г. и, наконец, Катынь-2 в 2010 г. Война не окончена, война между свободой и рабством не кончится никогда, а тот обрубок СССР, в котором мы живем, воюет против свободы.

...Я не верю в такие случайности. В Катыни-2 надо обвинять либо Москву, либо святое Провидение. Я христианка и не могу обвинить святое Провидение в работе на чекистов. Я вообще не обвиняю. Я рассуждаю по принципу cui prodest.

...Антисоветчик Качиньский ошибся только один раз - когда полетел в советском самолете на советскую территорию, доверившись советской власти.

А цивилизованный мир не станет обвинять. Все покроют газ, нефть и туман".


Може, це дійсно нещасний випадок. Всяке буває. Але якби на літаку випадково розбився диктатор якої-небудь бананової республіки - це здивувало б менше. У Європі начебто трохи більше порядку, і за технікою стежать, і пілоти мають бути відповідальні.
Якщо ж не випадок - підлаштувати таке могли за наказом лише однієї людини в світі.

Прямих доказів, звісно, не буде ніколи. Але невдовзі буде змога перевірити версію за давнім принципом "Кому вигідно?". Якщо відтепер офіційна Польща займе безапеляційно жорстку "антибандерівську" позицію - все стане ясно. Хоча вони встигли зрадити нас і за Качинського.

Дуже не хочеться уподібнюватись до московського патріарха, який після землетрусу на Гаїті, що забрав життя у мільйонів невинних людей, зловтішався, що це їм за гріхи, - але... Ну міг же Качинський, мав же він час зробити заяву: виставка про Волинську різню в Українському домі є ініціативою приватних осіб, яку офіційна Польща не схвалює.
Не зробив. Вважав, мабуть, що інакше не пустять його у Катинь. Ну, пустили. Є люди, з якими іти на компроміси не можна.

І ще одне. Якщо у нас немає національних героїв, не спільних з іншими народами, - значить, нас як держави і нації немає, а є тільки владолюбство окремих політиків, які відірвали собі шматок Московської імперії, щоб у ньому царювати. Тому це питання НАСТІЛЬКИ важливе.

Незважаючи на події останніх тижнів, жоден нормальний українець не стане розглядати поляків як ворогів. Щире співчуття їм в зв"язку з утратою.
Tags: r.i.p, польща, путін
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 116 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →