Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звільнення з СІЗО Миколи Коханівського (фото, відео).Миколу відпустили на підписку про невиїзд. Це відбулося завдяки адвокату, який зміг довести, що слідство відбувалося з порушеннями і рішення судді обрати для Миколи запобіжний захід "утримання під вартою" було безпідставним, - народним депутатам і всім нам, хто шумів з цього приводу якнайголосніше.
На відео, зокрема, - перші розмови після звільнення: в машині, по дорозі з СІЗО (є що послухати).Десь о пів на п’яту до СІЗО, що на Лук’янівці, приїхали нардеп Ярослав Джоджик, адвокат Сидір Кизін, голова "Люстрації" Олег Осуховський і група підтримки з прапорами УНП. Людей було небагато, бо про те, що Миколу мають звільнити, повідомляли дуже обережно - з побоювань, щоб не зірвалося в останній момент.
Вже після того, як кур’єр привіз у СІЗО рішення, що Миколу таки звільняють, ми чекали хвилин 40 - процедура там довга.

Як тільки Микола вийшов, його одразу посадили в машину і повезли від СІЗО подалі - щоб унеможливити провокацію для повторного його затримання.
Через це Микола не встиг поговорити з людьми, які прийшли зустріти його, і подякувати їм. Дуже через це переживає і просив публічно переказати їм його вибачення і пояснити ситуацію.

Микола бадьорий, повний рішучості продовжувати боротьбу - "бо омріяної УССД ще немає", хоч адвокат і помітив нездорову зміну кольору його шкіри. Попереду у Миколи медичне обстеження. А поки що він розповів, що умови утримання були більш-менш, що персонал ізолятора поводився з ним чемно, що і серед персоналу, і серед в’язнів є чимало наших за духом людей.

Янукович тільки почав своє президентство, а перші позитивні результати вже є: патріоти консолідуються.
Чекання. Олег Осуховський, Сидір Кізін, нардеп Ярослав ДжоджикЯрослав Джоджик заходить у СІЗО. Добре бути народним депутатом :)Група підтримки з УНП


Моя тінь :)


Микола на волі!


Коханівський і Осуховський


З Миколою і журналістом Артемом Скоропадським


...і з адвокатом Сидором Кізіним
Tags: депутати, коханівський, кізін
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments