Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" радикалізувалася проти Януковича (фото, відео)
Під катом - фото з пікетування адміністрації Президента 1 квітня (того самого, після якого "свободівці" пішли в Інтерфакс на прес-конференцію українофобів :), а також заява партії з приводу українофобської політики нової влади.

Побачити і почути, як усе відбувалося, можна на фото і відео. А я додам лише те, що не очікувала від "Свободи" настільки радикальної позиції. Юля - і та не дозволяє собі такого, що я позавчора почула з вуст "свободівців". На жаль, не всі найбільш радикальні моменти потрапили на відео.

ЗАЯВА ВО "СВОБОДА"


«Свобода»: Янукович відповість за кожен злочин, що чиниться нинішньою владою проти української нації та української держави

У Чистий Четвер, 1 квітня 2010 року, Київська міська організації Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» провела перед Адміністрацією Президента акцію протесту проти політики українофобії, яку роздмухує влада на чолі з Віктором Януковичем.


Майор Оніщенко та інші міліціянти намагаються не пропустити Андрія Мохника за загорожу

Під час акції голова Київської «Свободи» Андрій Мохник передав звернення до Президента України Віктора Януковича. Наводимо його текст повністю:


Працівник адміністрації забирає звернення

«Ці значною мірою сфальсифіковані президентські вибори підтвердили Ваш статус регіонального лідера найбільш зросійщеної частини України. Вона стала такою унаслідок страшних катаклізмів, які пережила наша нація за Московського панування через винищення етнічних українців голодом, репресіями і завезення натомість представників соціяльного дна з Росії. Такі патологічні обставини на цих теренах можуть продукувати лише окупанти, заганяючи свідомих і вільних українців у гетто. Бо саме окупанти агресивно не приймають мови, культури та релігії автохтонної титульної нації.
Виступає заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник. Каже, що доля Чаушеску Януковича нічому не навчила, і якщо він не знає, що буває з тими, хто воює проти власного народу, то хай Анна Герман йому ввечері розкаже.

Ваша патологічна українофобія, постійне ваше і вашого охвістя зазіхання на визначальну ознаку нації – українську мову – свідчить лише про одне: ви - агресивні, аморальні чужинці, помножені на засимільованих хохлів-плебеїв – ніколи не здолаєте незалежної Української держави, бо вона вічна, ви ж – тимчасові, як ваша сумнівна перемога у депресивному регіоні; тимчасові, як ваші брудні статки, з якими навіть у пекло не входять; тимчасові, як безвольність і роздвоєність ющенків та популізм і брехня тимошенків.

Ви заледве місяць перебуваєте на посаді, але маховик українофобії набрав загрозливих обертів.

Сьогодні, у Чистий Четвер, ми – українські націоналісти – прийшли заявити свій протест проти політики українофобії, яку роздмухує влада на чолі з Вами.Виступає голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський

Українофобія (ненависть до всього українського) стала офіційною політикою очолюваного Вами прокремлівського режиму. Закрите судилище над патріотом Миколою Коханівським, переслідування відомого мовознавця Ірини Фаріон, брутальна рейдерська атака на житло голови Київського крайового братства ОУН-УПА Ореста Васкула та 56 мешканців села Ясногородки Макарівського району Київської області, призначення на міністерські посади україноненависників-табачніків, репресії проти українських студентів та утиски україномовних дітей у дитсадочках Донеччини – усе це є ланками одного ланцюга, кінці якого ведуть до Вас – на Банкову і далі – в Кремль. Ви, як Президент України, несете персональну відповідальність за всі прояви українофобської політики влади.


Андрій Іллєнко каже про репресії нової влади проти Коханівського, Васкула, студентів, журналістів

Сьогодні ми вийшли з гаслами: «Ганьба українофобській політиці Януковича!», «Януковичу, руки геть від Коханівського, Фаріон, Васкула, українських студентів!», «Геть окупаційну адміністрацію!», «Янукович – гарант українофобії і головнокомандувач україножерів!», «Вимагаємо розпуску нелегітимного парламенту!», «За докорінне очищення влади», «Януковичу, зачепиш Бандеру – начувайся!».Ми не тішимо себе ілюзіями, що наші вимоги зможуть змінити вашу україножерську політику. Напевно ненависть до України чи не єдина ваша органічна ознака. Ви самі вибрали собі призначення бути не владою незалежної України, а тимчасовою окупаційною адміністрацією Кремля. Знайте, така ваша політика викличе гідну реакцію української нації. Ви персонально відповісте за кожен злочин, що чиниться нинішньою владою проти української нації та української держави.


Ігор Мірошниченко не визнає Януковича Президентом України

Ми переконані: методом боротьби з українофобією є проведення люстрації – докорінного очищення влади. Форму ж люстрації вибере нація. Пам’ятайте, що жоден владоможець не переміг у боротьбі зі своїм народом!»
Руслан Андрійко каже, що нова влада зробила велику помилку, зачепивши молодь. Тепер хай начувається. Зачитує звернення "Свободи" до Януковича.
P.S. Подолавши силу-силенну технічних негараздів, таки виставила в Інет відеолекцію Андрія Іллєнка "Що таке націоналізм". Подивитися можна тут:
http://www.vimeo.com/10649417
Тільки перш ніж дивитися, дайте ролику підвантажитись трохи, інакше буде йти ривками - занадто великий файл і гарна якість.
У найближчий четвер у Будинку вчених (вул.Володимирська, 45а), в 19:00 Іллєнко знов прочитає лекцію.

P.P.S. Щоб не робити окремий пост, напишу сюди, що я думаю з приводу визнання Донецьким судом рішення Президента Ющенка про відзначення Бандери званням Героя незаконним.
Давайте не будемо смішити людей. Пора проводити судову реформу, інакше найближчим своїм рішенням Тернопільський окружний суд позбавить Януковича українського громадянства.
Tags: акції, відео, мохник, свобода, фото, янукович, іллєнко
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 67 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…