Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Суд над Миколою Коханівським (відео)Змонтувала нарешті відео. Дивіться - воно варте того.
Сьогодні о 9:30 у Шевченківському суді розглядається апеляція адвоката з приводу того, що Миколу залишили під вартою. Щось не думаю, що його відпустять, але намагатимусь тримати вас в курсі.
Це вже, між іншим, майже відкрита війна.

П.С. Хто турбувався з приводу суботнього обшуку у мене і вчорашнього допиту у слідчого - все абсолютно нормально. Зі мною був адвокат, Сидір Кізін, допоміг просто неймовірно. Втім, після того розголосу, який влаштували ЗМІ, слідчий тримався ДУЖЕ ввічливо. Допитав мене, як свідка, і все на тому. Написала усе, що знала: як мене просто на вулиці незнайомий хлопчина запросив прийти до планетарію на певну годину, а вже там якийсь хлопчик сказав, що акція буде біля магазина хутра, і як потім людина у масці кинула всередину фаєр, і як продавщиця його викинула, і як охоронець ногою відкинув димовуху під машину, і як воно все диміло і горіло, і коли згасло, і як я усе це знімала.

Подяка вам величезна - адвокату, "Свободі", обом народним депутатам, усім журналістам, усім френдам у ЖЖ і фоловерам у Твітері, в т.ч. тим, які не поділяють моїх політичних поглядів, але зробили так, що про обшук у українського журналіста дізнався цілий світ.
У свою чергу, урочисто присягаюся, що якщо в подібну ситуацію потрапить будь-який журналіст, хоч би й газети "Комуніст", - виступатиму на його захист. Тому що якщо заткнуть роти нам - далі вже можна бути затикати роти всім іншим, і ніхто про це не дізнається.

UPD: Розгляд апеляції перенесли - здається, на 13 квітня. Покидьки.
Tags: автономний спротив, відео, коханівський, мєнти, репресії, суд, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 43 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →