Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У мене обшук!

До мене прийшли з постановою на обшук з Голосіївського РОВД. Будуть шукати друковану і фотопродукцію, пов"язану з діяльністю "автономів".

UPD: Обшук закінчився. Приблизно об 11-ій слідчі пішли. Це були слідчий з Голосіївського РОВД Коновод Валерій і оперуповноважений на прізвище Печений.

Вилучили 2 диски фотозвітів з акцій - ті диски, на яких були "димовушні" акції. Там, звісно, тільки спини учасників, і практично всі ці фотки були в Інеті. Порилися в компі, але нічого, що їх могло б зацікавити, не знайшли.

Величезне спасибі за допомогу адвокату Сидору Кізіну і київській "Свободі". "Свобода" підняла шум, а адвокат виїхав негайно після мого дзвінка. Ніхто ще нічого не встиг зробити, а він уже був. Дуже впевнено і грамотно супроводжував процес, заявив протест проти вилучення дисків всупереч ст. 17 Закону України "Про державну підтримку ЗМІ і соціальний захист журналістів", де сказано: "Службова діяльність журналіста не може бути підставою для його арешту, затримання, а також вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених ним матеріалів і технічних засобів, якими він користується у своїй роботі".

На вівторок викликають "на бесіду" у Голосіївське РОВД.
Tags: автономний спротив, мєнти, репресії, спроби припинити мою діяльність, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 308 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →