Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Арешт Миколи Коханівського (відео). Оголошення про судНа пробу паралельно ставлю той самий ролик, закачаний на Vimeo. Там значно краща якість, але кажуть, не всім видно і не у всіх вантажиться.
У кого-небудь є проблеми з переглядом цього другого ролика?

Арешт руйнатора Леніна Миколи Коханівського 26.03.2010 from Olena Bilozerska on Vimeo.Анонс про суд, присланий мені адвокатом. Всі прочитали і запам’ятали, що в понеділок о 14:00 треба бути під Шевченківським судом (адреса нижче)?

"Сьогодні, 26.03.2010 відразу після пресконференції в УНІАНі Микола Коханівський був затриманий Шевченківським РУГУ в м. Києві (слідчий - Яровий В.В.) та доставлений в Ізолятор тимчасового утримання.

Кримінальна справа порушена 18.03.2010 за ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство), що передбачає до 5 років позбавлення волі.
Підставою для її порушення стала заява помічника Д.Табачника - Віктора Вороніна, в якій останній звинуватив Коханівського в нападі на нього під час мітингу з вимогою про відставку Табачника біля Міносвіти. Як зазначають свідки інціденту, Воронін сам спровокував бійку.

У понеділок 29 березня о 14 год. в приміщенні Шевченківського райсуду м. Києва Вознесенський узвіз (колишня Смирнова-Ласточкіна), 10-Б, буде розглядатись подання слідчого про арешт М.Коханівського.

Прохання підтримати Миколу Коханівського особистою участю, та залучити представників преси і громадськості.
Представникам громадськості - вхід вільний.
Пресі- для можливості відеозйомки - потрібно подати заяву на ім'я Голови Суду.

Свої заяви про взяття Коханівського на поруки вже підписали Народні депутати А.Шевченко, Я.Джоджик, А.Парубій, Молодий рух, ГО "Люстрація" громадські діячі.
Прохання до Народних депутатів та громадських діячів подати заяви про взяття Коханівського на поруку (додається) та передати адвокату затриманого до 12 год 29 березня.

З повагою,
Адвокат Сидір Кізін
м. Київ, вул. Саксаганського, 101, оф .3
тел. 531-19-24
моб. 067-445-10-85
sydir.kizin@gmail.com"
Tags: коханівський, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 24 comments