Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

І знову про ЄСМ і 4 листопада

Ну що, повернулася я, прочитала френд-стрічку за 5 днів і зараз напишу ще один непопулярний пост. Передбачаю вашу реакцію, але що поробиш - люблю казати те, що думаю, і не люблю, коли грають за ворожим сценарієм.

Людоньки, ви що, не бачите, що зараз відбувається умисне нагнітання ситуації перед 4-м листопада? Процесом керують з-за кордону, але завдяки нашим зусиллям вона нагнітається з обох боків.

Спочатку уроди з ЄСМ паплюжать державну символіку, щоб розлютити націоналістів і показати кацапчукам - "вот что ми витворяєм в Хохляндії, і нічєво нам за ето нє биваєт, поетому смєло єдьтє в Кієв на русскій марш", а потім розлючені націоналісти розповсюджують їхні фото і телефони.
Комусь дуже потрібно, щоб 4-го у Києві пролилася кров.

А треба було б, щоб наймані уроди не загинули (чи залишилися каліками) від рук "озвірілих нащадків Гітлера і Бандери" і стали мучениками і жертвами за "єдіную неделімую", а були арештовані, засуджені за всіма українськими законами і відсиділи бодай півроку у звичайнісінькій українській тюрмі. Де їм разом з нирками відіб'ють бажання ще раз сюди приїздити. Тоді й послідовників у них не буде.

Якщо Ющенко це розуміє зможе взяти ситуацію в свої руки, 4-го міліція не пустить уродів гуляти по Києву, а особливо нахабних поб'є і позакриває. А нашим не дасть підійти до них і близько.

Розумію: таких хочеться побити, і побити власноруч. Але для України - повірте мені - буде краще, якщо цього разу це зроблять мєнти. Тому, якщо ситуація  розвиватиметься, як написано вище, на ментів, котрі відмовлятимуться від нашої щирої і безкорисливої допомоги :), кидатися не треба.

Але якщо виявиться, що я занадто добре думаю про нашу владу і нашу міліцію, на провокацію доведеться піддатись. Бо про те, щоб пустити уродів ходити по Києву - і мови немає.

P.S.: Сподіваюся 4-го зробити цікаві знімки. Хоча б такі, як цей, з минулорічного "русского марша":

(Я не провокатор, тому чесно попереджую: смілива людина, котра зробила те, що ви бачите на фотці, мала юридичні неприємності).
Tags: путін, русскій марш, єсм
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 25 comments