Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ВО "Свобода" пікетує Кабмін (фото, відео)17 березня ВО «Свобода» провела акцію перед Кабінетом міністрів України - проти квот для мігрантів і - майже стихійно - проти одіозного новопризначеного міністра освіти й науки.

Кілька десятків "свободівців" тримали плакати: «Україна належить українцям!», «Робочі місця – українцям, а не іммігрантам!» та інші.
Про що говорили - нема часу розписувати, подивитесь на відео, але особливо дісталося Валіду Арфушу і, звісно ж, Дмитрові Табачнику :)
Текст переданого у Кабмін звернення на ім’я Азарова, підписаного Андрієм Іллєнком - як координатором загальноукраїнської акції проти нелегальної міграції, і фотки - під катом.Одночасно, о 12-ій, біля міністерства освіти почалася студентська акція проти Табачника. До болю шкодувала, що не можу роздвоїтися. На неї пішов один із заступників голови Київської "Свободи" Руслан Андрійко, і був там затриманий міліцією - за те, що адекватно, по-чоловічому зреагував на брутальні образи "групи підтримки Табачника" на адресу дівчат. Зараз Руслан вже кілька годин як на волі, у нього все добре.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

«За останні роки з України в пошуках роботи виїхали 7 мільйонів працездатних українців, водночас на їхнє місце заїхали майже стільки ж нелегальних мігрантів з країн Африки, Азії та Кавказу.

Загальновідомо, що нелегали, які не мають ні кваліфікації, ні засобів для існування, перетворюють вулиці наших міст на осередки злочинності та розгулу етнічної мафії, несуть Україні хвороби, наркотики, безробіття. Але, головне, вони абсолютно чужі українцям етнічно, культурно, духовно.

На жаль, керівництво України не справляється зі своїми обов’язками щодо міграційної політики. Влада не лише не забезпечує умови, за яких українці не залишали б Україну в пошуках кращої долі, але й не вживає заходів проти напливу нелегальних мігрантів до нашої держави. Більше того, створює механізми для легалізації нелегалів. Наприклад, надає квоти на імміграцію. Після отримання таких квот іммігрант отримує майже усі права, які має громадянин України, перш за все, всі трудові права. Таким чином, іммігранти перетворюються на загрозу для робочих місць українців, що призведе до нової хвилі трудової міграції українців у чужі краї.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» неодноразово наголошувало на катастрофічному стані, в якому знаходиться міграційна політика в Україні, та загрозі існуванню української нації. Вже п’ятий місяць триває загальноукраїнська акція проти нелегальної міграції і сьогодні, пікетуючи Кабінет Міністрів під гаслом «Робочі місця українцям, а не нелегальним іммігрантам!», ми вимагаємо від Уряду негайно вжити наступні заходи:

1. Зменшити квоти на імміграцію до 1000 осіб на рік. Переглянути порядок надання квот на імміграцію. Припинити практику, за якою квоти на імміграцію перетворюються на механізм легалізації нелегальних мігрантів;

2. Внести до Верховної Ради України проект Закону України «Про розірвання Угоди між Україною та Європейським співтовариством про реадмісію осіб» та добитися його прийняття;

3. Посилити охорону державного кордону. Здійснити делімітацію та демаркацію кордону з Російською Федерацією – основного джерела надходження нелегалів до України;

4. Припинити приховувати етнічну злочинність, основою для якої є нелегальна та легальна імміграція, та при оприлюднені даних про злочини вказувати національність злочинців».

Tags: акції, відео, мохник, нелегали, свобода, табачник, уряд, фото, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 54 comments