Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Чорний комітет" протестує проти корупції в КНУ ім.ШевченкаСьогодні, 16 березня, приблизно о 14:15, група активістів "Чорного комітету" прикрасила центральний корпус КНУ ім.Т.Г.Шевченка почесною дошкою "Університет корупції ім.Губерського і Бугрова" (ректора і проректора вузу). У такий спосіб молодь висловила свій протест проти підвищення оплати за гуртожиток та проявів корупції у вузі. Затриманих немає.

Коли клеїли дошку, вочевидь, була перерва, і перед входом стояло багато студентів. Один з них сказав товаришу: "Ага... Треба змиватись" :)

На місці події хлопці розкидали листівки такого змісту:

"З кожним днем ситуація в КНУ ім. Т. Шевченка стає все більш загрозливою. Корупція, переслідування вільної думки, тотальна бюрократія та визискування студентів адміністрацією набули системного характеру.
З цього семестру було вдвічі збільшено вартість проживання в гуртожитку. Скоро передбачається чергове подорожчання. Це рішення не було узгоджено зі студентами, їх лише поставили перед фактом. Коментувати ці дії чиновники відмовляються, водночас погрожують виселенням у разі несплати. Разом з тим жодним чином не покращилась якість проживання в гуртожитках, також продовжуються безпрецедентні випадки нахабного втручання адміністрації в особисте життя студентів.
Колись відомий на увесь світ центр науки – КНУ ім. Т. Шевченка перетворився у звичайнісінький бюрократичний центр, зону корупції, хабарів та відмивання грошей.
Винними у цьому є кожен чиновник-бюрократ, який займає посади в Університеті. А також офіційна студентська профспілка, яка не виконує своїх функцій, а є лише формальним органом ректорату, деканатів.
Кожен, хто мовчки погоджується з цим — безпосередньо сприяє цьому злочинному явищу.
"Чорний Комітет" закликає об'єднуватись під спільним прапором боротьби і чинити всесторонній опір засиллю влади бюрократів-корупціонерів!
Права не дають, права беруть!
chorkomitet.info"
Почесна дошка провисіла біля хвилини, після чого її зняв охоронець вузу.

Tags: акції, відео, студенти, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments