Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! 16 березня - пікетування ГУ МВС за звільнення Олександра Гудими


Завтра, 16 березня 2010 року, о 14:30 розпочнеться пікетування Головного управління МВС у м.Києві (вул. Володимирська, 15, вхід з боку пам’ятника княгині Ользі) на захист Олександра Гудими, громадського діяча, екс-депутата ВР, голови Братства св.Андрія Первозванного.

Проти О.Гудими порушено кримінальну справу, номер статті наразі не знаю, але знаю, що "світить" йому від 3 до 5 років. Певніше, йому інкримінують одразу три кримінальні справи:

"1. Від 25.02.2010 року - за те, начебто, особисто О.В.Гудима тримав в руках лом (знаряддя для фізичної розправи над людьми)... Затриманням керував особисто начальник РУВС Печерського району у м. Києві.
2. Від 06.03.2010 року - за те, начебто, особисто О.В.Гудима проломав череп невідомій людині під час зборів місцевої громади за місцем свого проживання...
("Невідома людина" - охоронець, найнятий забудовниками. Очевидці, серед яких є журналісти, стверджують, що нікого Гудима не бив - навпаки, це на нього тоді напали люди кримінальної зовнішності - О.Б.)
3. Від 14.03.2010 року - за те, начебто, О.В.Гудима разом зі своїми сусідами, під час прибирання прибудинкової території та ліквідації незаконно збудованого паркану будівельною мафією міста Києва з незаконного дозволу начальника ГУЖЗ КМДА М.Голиці, напали на міліцію на чолі з беркутівцями, які прибули на 4-х джипах в кількості близько 20 осіб..."


На акції 14.03, коли мешканці виносили вже повалений паркан, встановлений забудовниками, була присутня міліція. Її викликав сам Гудима, щоб засвідчити законність акції. Після акції мешканці рушили до адміністрації Президента, але були затримані "Беркутом". Три десятки "беркутів" били чоловіків і жінок, кількох затримали. Ввечері відпустили усіх, крім Гудими...


14 березня 2010 року. Затримання учасниці акції проти незаконної забудови.

Люди, зрозумійте, що відбувається. Я не люблю і намагаюся не висвітлювати усілякі акції проти незаконних забудов, оскільки знаю, що у половині випадків їхні активісти просто вимагають "відступне" з забудовників, а розібратися, де проплачені активісти, а де чесні активні мешканці, у мене немає можливості.

Але в даному разі це справи не стосується. Міліція не повинна чіпати учасників масових акцій! Те, що відбулося 14-го, - бєспрєдєл, на який потрібно реагувати. Міліцейське начальство вислужується перед новою владою, щоб їх не порозганяли. І дивляться заодно, чи "піпл схаває". Схаваємо - буде гірше.

Я знаю Гудиму багато років. Під час акцій він часто тримається з викликом, але я ніколи не бачила і не чула, щоб він перший ліз битися або мав при собі якусь зброю. Це стовідсотковий громадський активіст, а не дрібний хуліган, немолода людина, до того ж, разом з ним були затримані і побиті жінки, зокрема, його дружина і дочка Ганна.
Вважаю, що пора бити на сполох. Щоб потім пізно не було, бо будемо боятися на вулиці виходити.
Tags: акції, бєспрєдєл, мєнти, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 64 comments