Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Візитна картка Януковича

(По-русски читать тут)
Перепрошую, друзі, що довго не з’являлася в неті. Мала дуже важливу поїздку. Не встигла навіть доробити і викласти звіт про віче опозиції 9 березня. Викладу, мабуть, після цього посту.
А через приват вже просять написати, що я думаю про новий уряд.


Що я можу про нього думати? Склад його такий, ніби кожну окрему кандидатуру затверджували в Кремлі. Навіть не затверджували, а призначали. Особливо тішить (і це правильно підмітив шановний novitsky) призначення міністром освіти і науки мого старого друга Дмитра Табачника, який разом із нардепом-комуністом Крючковим написав про мене книгу :) (лінк 1, лінк 2). Цей навчить.


Дмитро Табачник

Що б зробив "кривавий Кучма", якби йому раптом почала заважати Конституція? Ясно, намагався б її змінити. Янукович не такий - він Конституцію ігнорує. Це я про створення коаліції "тушканчиків". Погано він почав, погано і скінчить.

Чи добре це для нас, націоналістів?
Дуже добре.
Економіку зараз, тобто швидко, підняти не можна. Навпаки, доведеться "закручувати гайки". Показавши тим самим виборцям, які голосували за Януковича, що "благодєнствіє" після вигнання "фашиста" і "воровки" не настало, що його не досягнеш плазуванням перед кремлівськими карликами.

Поки Юля збирає навколо себе всіх, хто проти Януковича, Ющенко, як і належить, тримає паузу. Мовляв, не оцінили, так покуштуйте тепер. Турбує мене, що коли він повернеться, ніша буде зайнята Юлею. Добре, хоч у Тягнибока настійки стійкий електорат, що Юлі важко на нього претендувати.

P.S. З новин моїх ще - сьогодні приходив молодий лейтенант з Голосіївського РОВД. Приходив по "форму 3" - це документ, хто прописаний в квартирі, міліція, за його словами, збирає ці дані про тих, хто проходить свідками.
Взагалі, цей документ видається ЖЕКом, але у нас будинок не "жеківський". Тому звідти його послали до голови нашого об’єднання співвласників, а той разом з міліціонером зайшов до нашої квартири.
Це означає, що скоро мене запросять свідком по справі "димовуха під магазин хутра".
Tags: мєнти, табачник, тимошенко, тягнибок, уряд, ющенко, я, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 76 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →