Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція "Янукович - ворог народу!"До інавгурації Януковича "Автономний спротив" підготував йому сюрприз.
24 лютого близько 10:15 троє молодих людей із зав"язаними обличчями підійшли до Центрвиборчкому. Двоє прив"язали до грат паркану, який оточує установу, чорний банер із білими літерами: "Янукович - ворог народу!". Третій розкидав листівки. Після чого всі троє запалили фаєри і перекинули їх через паркан ЦВК.
При цьому один хлопець перечепився за купку брудного підмерзлого снігу і впав, але показав себе добрим спортсменом - із запаленим фаєром у руці вправно зробив у повітрі сальто і приземлився на ноги. А може, він зробив це навмисно? :)
Після цього хлопці швидко втекли. Затриманих немає.
Текст листівки:
"25 лютого 2010 року стане переламним днем для України та українського народу. До влади приходить не новий президент, а новий злочинний режим, який має на меті узурпацію влади в Україні у власних злочинних інтересах.

До влади приходить політик, який не хоче бачити Україну незалежною суверенною державою. Натомість планує зробити все, аби перетворити її на колонію Російської Федерації.

З цього моменту незалежність Україні і самі українці опиняються під загрозою тотального знищення. Адже новоспечений президент вже встиг заявити себе, як людина, що з відвертою неповагою, ба навіть з ненавистю ставиться до всього українського.

Ми добре пам"ятаємо, як депутати з Партії Регіонів розстріляли марш вшанування героїв УПА в Запоріжжі. Так вони ставляться до прояву національного самовираження. Так вони робитимуть і надалі, адже тепер в їхніх руках опиниться інститут фактично необмеженої влади.

Режимові Януковича не потрібні прояви свободи думки та свободи слова, їм заважатиме активна молодь, що бореться за захист своїх прав. Тоже не виключено, що все вищеперераховане буде докорінно знищено, а свобода, права і, можливо, навіть життя активістів організацій, що не погодяться підігравати режимові, - опиняться під загрозою.

Ми закликаємо бойкотувати рішення Центральної виборчої комісії та не визнавати владу Януковича. Згідно Конституції України вся влада в Україні належить її народові.

Народ не має підпадати під репресії з боку чиновників. Це чиновники мають підпадати під репресії з боку народу.
Автономний Спротив

ЯНУКОВИЧ ВОРОГ НАРОДУ!"Фаєри летять у бік ЦВК

Мабуть, хлопці трошки згустили фарби, але загалом акція мені сподобалась. Бо вона ненасильницька, яскрава і висвітлює громадянську позицію її організаторів.
Щодо нашого майбутнього за Януковича - хочеться сподіватись, що хлопці помиляються. Бо якщо ні, новий президент зможе виїздити за кордон лише до Москви і, можливо, Мінську, і його тоді, скоріше за все, чекає імпічмент.

Tags: автономний спротив, акції, фото, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 50 comments