Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Активісти "Чорного комітету", розшукувані СБУ, проведуть прес-конференцію(По-русски читать тут)
Сьогодні мені на Е-мейл прибув анонс прес-конференції активістів "Чорного комітету" - організації, яка взяла на себе відповідальність за "димову атаку" на КМДА 21 січня і яку підозрюють у "димовому блокуванні" виборчої дільниці 7 лютого, хоча за цей випадок "Чорний комітет" на себе відповідальності не взяв.
(Саме у зв’язку з цією історією мене нещодавно й запрошували до СБУ).


Не певна, що активістів не пов’яжуть прямо на прес-конференції, до або одразу після неї. Але у будь-якому разі, було б добре, якби журналісти прийшли і послухали, що хлопці скажуть. Далі дослівно цитую текст, присланий ними.

"16 лютого о 14:00 за адресою Ярославів Вал, 9 (конференц-зал) (біля метро "Золоті ворота") відбудеться прес-конференція на тему "Переслідування громадських активістів у період виборчої кампанії".

Останнім часом, зокрема, після ненасильницької акції проти свавільної політики КМДА, посилились репресії з боку держави проти незалежної громадської думки. Працівники МВС та СБУ забирають людей посеред ночі
з їхніх квартир, б'ють, погрожують, здійснюють психологічний тиск.
Хапають всіх підряд, як самих активістів, так і їхніх сусідів, знайомих, тиснуть на їхніх родичів та близьких, вимагаючи зізнатись у вигаданих звинуваченнях.

Все це відбувається на фоні масових рейдерських захоплень, що відбуваються прямо під держ. установами. Силові служби не виконують своїх прямих обов'язків, а переслідують студентів та навіть журналістів за вигаданими звинуваченнями. Це нагадує спроби задушити будь-яку вільну думку в Україні й отримати додаткові зірочки на своїх погонах.
Невже на вулиці знову 1937 рік? До кого постукають наступної ночі?

Учасники прес-конференції:

Тицький Богдан - громадський активіст, піддавався тиску, погрозам з боку працівників СБУ;
Макаров Олексій - громадський активіст, якого посеред ночі було забрано з дому, піддавався тиску, побоям, погрозам з боку працівників правоохоронних органів;
Білоус Дмитро - громадський активіст, піддавався переслідуванню, тиску та погрозам щодо себе та своєї родини з боку працівників правоохоронних органів;
Рожкова Анна - студентка, якій погрожували та били працівники правоохоронних органів лише за те, що вона була не в тому місці, не в той час.
Також у прес-конференції візьмуть участь близькі постраждалих, правозахисники, громадські діячі.

Контактна особа - 093-023-13-15 (Богдан)"
Tags: прес-конференція, сбу, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments