Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На що розраховує Тимошенко?(По-русски читать тут)
Послухала щойно її звернення до народу.
Суть коротко: вибори сфальсифіковані Януковичем, вона оскаржуватиме їх в суді, але майдани збирати не буде.
Характер у Юлі ще той, заздрю чорною заздрістю. Я сама писала, що здатися вона не може в принципі, але все-таки підозрювала, що сьогодні вона оголосить, що визнає результати виборів, адже депутати від неї вже побігли, а мало не весь світ, включно з Обамою і Саакашвілі, привітав Януковича.
Але це не жінка - це акула. І що б хто не казав, а тікати вона нікуди не буде.

Вважаю, що "відсудити" 3,5% неможливо. Навіть якщо якимсь дивом буде доведено, що така величезна кількість голосів сфальсифікована - це означатиме не зниження результату Януковича і перемогу Тимошенко, а, як мінімум, третій тур виборів. Якщо це станеться, Юля розраховуватиме на тих, хто не голосував, і на "противсіхів". Але шанси на третій тур майже нульові. Чому? Бо, якщо називати речі своїми іменами, Америка здала нас Москві. Виміняла по бартеру на Іран і Афганістан. Через те й вибори, на відміну від 2004 року, пройшли так мляво і спокійно.
Щоправда, те, що Америка нас продала, ще не означає, що ми продалися. Повоюємо.

Але на що все-таки розраховує Тимошенко?
Мені здається, на одне з двох.
Або пошантажувати Януковича, що, витягши на світ фальсифікації, зганьбить його перед цілим світом - щоб він залишив її прем’єром і зберіг коаліцію. Але Янукович має досвід - як було Ющенкові з прем’єром Тимошенко, навряд чи такий варіант його влаштує.
Або вона хоче затягнути інавгурацію і отримати час, потрібний їй для чогось. Для чого саме - не знаю, але звернула увагу, що аж занадто вона робить наголос на те, що "ми будемо діяти тільки в правовий спосіб і тільки у суді".

UPD: Не забобонна, мабуть, Юлія Володимирівна. Проголосила своє звернення у тому ж платті, що і знамените "Пропало всьо!" :).
Tags: вибори, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 102 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →