Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Поправка до повідомлення про затримання активістів

Сьогодні в Інтернеті з’явилися повідомлення, що "СБУ встановила осіб, які вкинули димову шашку на подвір'я однієї з виборчих дільниць Києва у день виборів вранці.
Як повідомляє прес-центр СБУ, ініціаторами та виконавцями цього правопорушення, як встановлено, були активісти одного з малочисельних право-радикальних угруповань.
27 січня цього року СБУ припинила діяльність сайту цієї організації шляхом блокування доменної адреси - за розміщення в інтернеті "повідомлень терористичного характеру"... Наразі одну особу затримано, місце перебування інших зловмисників встановлюється".


З власних джерел (анонімної СМСки з Інету :) мені відомо, що це не зовсім правда.
По-перше, закрили сайт "Чорного комітету", а ця організація до "задимлення" виборчої дільниці непричетна, це зробив "Автономний спротив" без участі "чоркомівців".
По-друге, за словами мого анонімного джерела, затримано було не тих, хто брав участь у акції, а саме: Ганну Рожкову, яку вже затримували в ході розслідування "підпалу" київської мерії, і ще одного хлопця, який просто жив по сусідству з активістами.
Ганну вже відпущено, про хлопця поки що не знаю.
Tags: автономний спротив, акції, чорний комітет
Subscribe

 • Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

  Щось я давно вам не показувала свою малечу. Їх у мене двоє - Ефка і Сільвер. Оцьому малому ще немає трьох місяців. Як і Ефка, він сильно хворів,…

 • Ефка хвора

  Ефка важко хвора. Діагноз - вірусний ентерит. Шанси вижити - приблизно 50/50. Ввечері вона була ще нормальна - може, трохи менше їла, ніж…

 • Купання Ефки Собакіної, собачої дочки

  З Ефкою Собакіною, сподіваюся, ви уже знайомі? Зараз до вашої уваги відео, на якому двоє бійців з мого підрозділу (обоє, до речі, з нами з перших…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments