Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Автономні націоналісти заблокували і "підпалили" виборчу дільницю!(По-русски читать тут)

Сьогодні, 7 лютого, у день другого туру виборів Президента України, біля 9:30 ранку активісти "Автономного спротиву" на знак протесту проти "вибору без вибору" заблокували за допомогою ланцюга і закидали димовухами одну з виборчих дільниць у м.Києві, на вул. Івана Кудрі, 33. Також вони прикріпили до дверей дільниці банер: "Ю і Я - вороги народу". Затриманих немає.

На місці події вони розкидали листівки такого змісту:

"Ю і Я - вороги народу!
Громадяни! Ви розумієте, що вас дурять, але все одно йдете на вибори обирати менше зло. Час визнати, що меншого і більшого зла не існує. Вся існуюча система є безумовним злом. Обидва кандидати у президенти є представниками єдиного експлуататорського класу, що не один десяток років п"є кров українського народу. Вони пропонують вам обрати між двома грабіжниками, змінити одних експлуататорів іншими, але не змінити нічого по суті. Змагання між кандидатами - це змагання всередині буржуазної еліти, де народу відводиться роль статиста, купи голосуючих нулів.

Допоки існує капіталістична система, ніякі демократичні вибори неможливі, тому що держава завжди стоятиме на захисті космополітичної панівної верстви і гнобитиме українських трудящих за національною і класовою ознакою. В цій системі т.зв. "представники народу" насправді є представниками багатіїв. Годі сподіватись, що вони будуть захищати ваші інтереси. Не будьте наївними, не підтримуйте жодне зло! Не допомагайте їм узаконити грабунок народу протягом наступних п"яти років.

Коли власність - крадіжка, конституція - брехня, то вибори - це тільки фарс. Кандидати Ю і Я - вороги народу, по яких плаче гільйотина. Якшо ви хочете справжньої свободи, то не принижуйте себе голосуванням за них, а докладіть зусиль до повалення диктатури їхнього класу. Реальна демократія стане можливою лише після революційних трибуналів".


Прощаючись зі мною, хлопці і дівчата, посміхаючись, сказали: "Далі буде..."

Tags: автономний спротив, вибори
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 140 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →