Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Польові кухні у парку Шевченка(По-русски читать тут)
У суботу зранку побувала на доволі цікавій акції. У парку Шевченка зібрались, як вони самі називають себе, лідери правих громадських об’єднань. Вони їли куліш і пили вино, справляючи поминки по обох кандадатах у Президенти. Польову кухню для приготування кулеша надали МНСники.
Мені розповіли, що ці люди хотіли організувати круглий стіл у якомусь приміщенні, але його їм не дали, бо сприйняли зібрання як заборонену законом агітацію.

Зібрання було доволі дивним. По-перше, з більшістю його учасників я незнайома. Втім, це можна пояснити тим, що дуже мало спілкуюся з козацькими організаціями, а там, наскільки я зрозуміла, багато було козаків.
По-друге, багато чоловіків були у напіввійськовому. По-третє, вони відкрито казали такі речі, які я на всяк випадок, щоб не нашкодити моєму Президентові і моїй державі, тут повторювати не буду.


Вони декларують підтримку Ющенка. Не всі - серед присутніх бачила і відому у певних колах людину Олеся Вахнія. Він Ющенка ненавидить і не приховує цього. На зібрання, сказав, запросили.


Була Роксолана, лідер організації "Сварожич", яка співпрацює з Юрієм Збітнєвим. Був Олександр Лалак і ще кілька чоловік знайомих.

Голова громадської правозахисної організації "Поштовх" Анатолій БУДНИК, один з координаторів зібрання: "Оскільки нас не влаштовує сучасний стан, ми вирішили зібрати лідерів громадських об’єднань, для того, щоб, по-перше, познайомитись, бо кожен іде своїм шляхом, своєю стежкою. Хочемо поговорити про зміни правовідносин між громадою і владою. Ми не хочемо, щоб влада нам диктувала, ми хочемо, щоб ми, громадяни, відповідно до Конституції диктували владі, що треба робити.Тут сьогодні присутні громадське об’єднання "Фронт порятунку України", у яке ввійшло більше 60 громадських організацій, лідери Реєстрового козацтва (є Вільне козацтво, це ті, які зібралися пива попити, а є Реєстрове), громадське об’єднання "Громадський рух", об’єднання "Ми українці", бачу також шістьох лідерів молодіжних громадських організацій.
Ми хочемо зараз познайомитись з лідерами, щоб об’єднати ці маленькі потоки у єдине русло".


Правнук, як його представили, останнього українського гетьмана Кирила Розумовського полковник Сергій РОЗУМОВСЬКИЙ, виголосив коротку промову:

- В Украине тяжелые времена. Чем они закончатся, никто не знает, но они никогда и не были легкими. Не важно, победим мы или проиграем - для воина главное сражаться безупречно. Чтоб нас никто не упрекнул в том, что мы скурвились, продались и все такое прочее.
12 лютого у Будинку вчителя на Грушевського відбудеться велика козацька рада, яка підтримає Ющенка як гетьмана.

"Плюс поставит вопрос о продолжении его полномочий как Президента, - продовжує Сергій Розумовський. - Ну, а вот это вот нормально все? Также поднимем вопрос о создании правого блока для выборов 30 мая. (О Господи, Андрійовичу, знову блоки - запорука поразки... Тільки партія з міцною дисципліною! - О.Б.). И будет оглашен меморандум между Минобороны Украины и украинским казачеством о том, что козаки снимают с себя звания, погоны, форму, которая вызывает справедливые нарекания у людей и имеет прямое отношение к форме Минообороны, погон и т.д. Пока носить будут тризуб, а остальное решим дальше. Такой был негласный договор между Президентом, исполняющим обязанности министра обороны и казаками на Крутах. И скорее всего, при минобороны будет создано управление казацких войск. Все предварительные документы уже готовы".

Подивимось, чим усе це закінчиться...


Tags: вибори, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 29 comments