Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Затримано підозрюваних у "димовій атаці" на мерію!

Міліція затримала молодих людей, яких підозрюють у тому, що 21 січня на знак протесту проти поганої роботи транспорту і неприбирання вулиць від снігу і льоду вони закидали Київську мерію димовими шашками. Зокрема, 26 січня була затримана Ганна Рожкова, а сьогодні, 27-го, Дмитро Білоус. Дмитра арештували вдома. Обставини затримання Ганни, а також теперішнє місцеперебування затриманих наразі невідомі.
Також було закрито сайт "Чорного комітету".


UPD (16:15): Прибула інформація про затриманих. Дмитро Білоус і ще один затриманий утримуються у Шевченківському райвідділку. Складено протокол за ст. 153 адмінкодекса.
Свою участь в акції хлопці підтвердили. Сказали, що хотіли привернути увагу до проблем міста, і що акція не мала терористичного характеру. З приводу дівчини відомостей поки що нема.

(Стаття 153. Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об'єктів озеленення населених пунктів.
Знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об'єктів озеленення в населених пунктах, невжиття заходів для їх охорони, а також самовільне перенесення в інші місця під час забудови окремих ділянок, зайнятих об'єктами озеленення, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).


UPD (19:31). Як випливає з коментарів до цього посту, затримані заплатили штраф і вже на волі, крім громадянина Росії Олексія Макарова, який перебуває в розшуку в РФ за політичну діяльність і якому тепер загрожує депортація.

UPD (28.01, 12:07):
Увага!
На нинішній момент зв’язку з деякими членами "Чорного комітету" немає, їхні телефони не відповідають.
Сайт "Чорного комітету" закрито.
Зв’язок з хлопцями: http://chorkomitet.livejournal.com і chor.komitet@gmail.com
Суд над громадянином РФ Олексієм Макаровим має відбутися сьогодні, час засідання невідомий.

UPD (15:00): . У коментарях до цього поста повідомили про громадянина РФ Макарова: "Все ок. Олексій сьогодні виходить. Ніякої депортації чи екстрадиції не буде".

UPD (20:00): Повідомляє анонімний коментатор: "Суд над Макаровым состоялся. Присудили штраф около 300 грн. Сейчас он на свободе. С людьми из "Чорного комитета" тоже все хорошо".

UPD (31.01.2010): Відомості від nazikat: "Дезинфа. Макаров никакой штраф платить не будет. А суд был не по 153, так как он не признал участие("Если знают, то не значит, что могут доказать"), а по 203.
Были написаны определенные жалобы: и за незаконное вторжение (без ордера), и за изьятие вещей, и за незаконное задержание, так как ни 153, ни 203 статьи не предусматривают заключения, и за избиение. Вобщем за весь " мусорской беспридел".
Tags: акції, кмда, мєнти, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →