Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ковзанка для Черновецького(По-русски читать тут)
Сьогодні, 27 січня, на знак протесту проти того, що київська влада не виконує свої обов’язки по прибиранню вулиць від снігу і льоду, група киян провела біля КМДА акцію "Ковзанка для міського голови".

Акція сподобалась мені зокрема тим, що на ній не було жодної організаційної чи партійної символіки - це проблема соціальна і загальноміська, хоча й причиною 10-сантиметрового крижаного шару на наших вулицях є, безсумнівно, президентські вибори. Чиновники не знають, хто переможе, і тому на всяк випадок, замість того, щоб працювати, намагаються побільше накрасти.

Взяти участь в акції міг кожен бажаючий - для цього достатньо було принести з собою будь-яку ємність з водою. Воду приносили у пластикових пляшках, каністрах і навіть кульках для сміття.


Спочатку майданчик перед мерією полили водою і накидали туди гречку - символ Черновецького :).


За гречку одразу ж взялися прибиральники. Їм не подобалось, що десятки операторів і фотокорів їх знімають, але виходу не було.
"Ач, хлопці, які ви тут всі розумні" - каже дядечко з мітлою.Далі піднесли ще води, і тут учасник акції Ігор Луценко повідомив, що через головний вхід Черновецький і його "молода команда" не заходять - там ходять звичайні чиновники, які більше одного-двох мільйонів не вкрали, і запросив усіх до бокового входу, який знаходиться у дворі, що на вул. Пушкінській. Всі рушили туди.
У дворі воду благополучно вилили. Її було багато, дехто з фотокорів, захопившись, промочив ноги. Мабуть, добра буде ковзанка!


Летять кульки з водоюУчасники акції давали інтерв’ю, Ігор Луценко сказав, що його знайома цієї зими упала і забилася насмерть.Отже, вогонь (димовухи) вже був, вода вже була - залишилося дочекатись, поки Черновецький і його команда вилетять у мідну трубу :)


UPD: У цьому пості було написано, що організатором акції є ВО "Свобода". Але багато людей написали мені, що це помилка, і я цю фразу з поста видалила.
Помилка виникла через те, що оголошення про акцію мені прибуло від прес-служби ВО "Свобода", підписане прес-службою, а на самій акції я бачила знайомих "свободівців".
Tags: акції, київ, кмда, свобода, фото, черновецький
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 68 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →