Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Якщо вірити екзитполам і початковим даним від ЦВК,

(По-русски читать тут)
то Тимошенко президент, Тігіпко прем’єр, а Яценюк спікер. Або, не приведи Господи, Тігіпко прем’єр у президента Януковича.
Може бути і гірше: Янукович президент, Юля прем’єр, і вони не можуть один одного позбутись, бо голосів у ВР не вистачає - тобто, повний бардак у державі.


Заява Тігіпка, що він не збирається нікого підтримувати у другому турі, - це, скоріше за все, тиск на Юлю, щоб починала щось йому пропонувати. Інакше, без спільної заяви Юлі і Тігіпка, що він прем’єр, його виборець голосуватиме за Януковича.
Війна буде ще та, схоже, попереду і суди, і намети, і казна що іще.
Плюс потім підкупати депутатів, щоб провести на відповідні посади тих, з ким вона про це домовиться.Якщо результати Ющенка - менше 6% і п’яте місце - відповідають дійсності, то це наша національна ганьба. Права Юля про біомасу. Я завжди писала, що ідеальна демократія - за зразком Давнього Риму: одна людина - один голос, але голос - не у всіх людей. Голосувати мають тільки ті, які бодай щось розуміють і здатні приймати самостійні рішення. Не повинні голосувати ті, кому можна наказати чи примусити (ув’язнені, пацієнти психлікарень тощо, і - хай не ображаються - люди в погонах), і ті, кого легко надурити ("гречані" бабусі). Варіанти, як позбавити виборчого права тих, хто "а покажіть, де тут галочку поставити?" чи "заплющую очі і тицяю", можуть бути дуже різні, найпростіші - тест на IQ або добровільний продаж свого голосу державі.

Результат Тігіпка передбачити було можна. Я десь писала, що це той самий Янукович, тільки не скомпрометований: не сидів, не крав шапки і Межигір’я, і взагалі молодший і симпатичніший. Грошей на виборчу рекламу витратив не менше, ніж двоє фаворитів, але, на відміну від них, не був при владі. Ну не любить наш народ владу, генетично не любить - адже століттями вона була чужинською (росіяни, до речі, так само і з тієї ж причини не люблять владу).
Тігіпко зручний для дуже багатьох виборців, бо не пропонує ніяких радикальних змін. До того ж, у нього немає партії, наповненої олігархами, педофілами і вбивцями.

Але те, що діючий Президент набрав менше, ніж Яценюк, з ідіотської "смугасто-мілітарної" кампанії якого реготала вся країна і який взагалі фактично згорнув кампанію задовго до виборів, - це ганьба.

І не порадиш йому, і не допоможеш, бо оточив себе "положеними" крисами. Кажуть, на його кампанію були виділені мільйони. Але не бачили ми жодної акції на його підтримку, яка коштувала б цих грошей. Крім білбордів - нічого. Все вкрали. Та й білборди часто були ідіотські - "Вища освіта без корупції - ми здобули" - у студентів спитали? Але найгірше - багато хто пам’ятає цю історію - коли замість звичайних людей з різних регіонів України на білбордах "Я за Ющенка!" були зображені співробітники однієї рекламної агенції. Імена вони мали справжні, а місто проживання і професію - вигадані. Зрозуміло, як це було: комусь було доручено їздити по Україні і шукати реальних людей, а той "пішов легшим шляхом".

Ющенко заявляв, що веде переговори про об’єднання з Тягнибоком, Костенком, Гриценком і т.д., і що ці переговори близькі до завершення. Але Тягнибок публічно заявив, що до нього Ющенко не звертався, і я йому вірю. Тягнибок вважає, що Ющенко зробив це навмисно, щоб потім звинуватити його у своєму програші, але я підозрюю, що Ющенко й не здогадувався, що ці переговори насправді не ведуться. Криси.
Люстрацію, яку пропонує Тягнибок, на мою думку, слід робити не тільки комуністам і олігархам. Якщо хтось все у вишиванці ходить, та все про мову, та про калину, та про пісню солов’їну, та про мамину хату, а сам більше двох партій змінив, а в самого фонди, літературно-музичні вечори, видавнича діяльність - а гроші державні чи спонсорські незрозуміло куди діваються - в шию таких у першу чергу.
Tags: вибори, тимошенко, тягнибок, тігіпко, ющенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 139 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →