Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Тягнибок: підсумки підготовки до першого туру


Багато тижнів Олег Тягнибок по всій Україні проводив зустрічі з виборцями. Паралельно практично у всіх великих містах відбулися організовані "Свободою" марші проти нелегальної міграції. "Свободівці" вдало підсумували те все, провівши 15 січня, в останній день, дозволений законом для агітації, прес-конференцію, де однією з головних тем була боротьба з нелегалами, і потужну зустріч з виборцями у Києві.
Вирішила об’єднати ці дві події в один пост.

Французький націоналіст: "Мігранти з України - частина нашого суспільства".

Отже, 15 січня лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок і координатор свободівської акції проти нелегальної міграції Андрій Іллєнко спільно з заступником голови Національного фронту Франції Тібо де ля Токнає провели в "Інтерфаксі" прес-конференцію на тему: «Збереження національної ідентичності європейських націй, боротьба з глобалізацією та нелегальною міграцією – спільне завдання європейський правих».


Я потрапила лише на другу половину "пресухи" (бо фотографувала акцію з повітряними кульками), ще пізніше, ніж я, приїхав Тягнибок - повертаючись з Миколаєва, вже в Києві застряг у "пробці". Тому, задля повноти картини, спочатку офіційна інформація з прес-релізу, потім - почуте на власні вуха (а воно, скажу вам, було дуже цікавим).

«Націоналістичні партії Європи повинні спільно протидіяти європейській бюрократії, діяльність якої призводить до того, що європейські нації втрачають контроль над власною економікою, фінансами, культурою, кордонами, адміністративною та судовою системами. Збереження національної ідентичності європейських націй, боротьба з глобалізацією та нелегальною міграцією – спільне завдання європейський правих». Про це 15 січня 2010 року в «Інтерфаксі» заявив кандидат на пост Президента України, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час спільної прес-конференції ВО «Свобода» та Національного фронту Франції.


Олег Тягнибок і Андрій Іллєнко. Ніхто не помічав, як вони подібні зовні? Якби сказати, що брати, ніхто б не здивувався :)

У Протоколі про Співпрацю між Всеукраїнським об’єднанням «Свобода» та Національним Фронтом Франції, зокрема, зазначено:

«Беручи до уваги важливість відстоювання національної ідентичності, національних традицій, національних культури і мови українського та французького народів у сучасних умовах централізованої Європи, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та Національний фронт Франції відзначають важливість взаємної підтримки націоналістичних партій Європи у сучасних умовах бюрократизації об’єднань європейських країн, що призводить до втрати європейськими націями контролю над власною економікою, культурою, валютою, кордонами, адміністративною та судовою системами.



Сторони докладатимуть усі зусилля задля збереження миру і стабільності у Європі та гармонійного розвитку вільних європейських націй. Сторони всіляко сприятимуть розвитку французько-українських стосунків у всіх без винятку сферах життя, в тому числі через вплив на уряди та парламенти своїх країн. Сторони здійснюватимуть підтримку одна одній у міжнародних європейських організаціях, де вони здійснюють свою політичну діяльність, та в інших європейських структурах.



Сторони сприятимуть проведенню зустрічей і підтриманню контактів з націоналістичними партіями європейських країн та їх об’єднаннями, зокрема, проведенню щорічних зустрічей правих партій Європи.

Сторони звертатимуть особливу увагу на забезпечення молодіжного співробітництва. З цією метою Сторони почергово один раз на рік здійснюватимуть прийом молодіжних об’єднань іншої Сторони у своїй країні, зокрема, першим організацію прийому молоді від Національного фронту Франції здійснить у 2010 р. Всеукраїнське об’єднання «Свобода».


Спілкування з перекладачем

Довідка. 23 листопада 2009 року у місті Нантер, що поблизу Парижа, в штаб-квартирі Національного фронту Франції відбулось підписання Протоколу про співпрацю між Всеукраїнським об'єднанням «Свобода» та Національним фронтом Франції, який підписали голови двох націоналістичних партій Олег Тягнибок та Жан-Марі Лє Пен. Протокол передбачає співпрацю правих партій України та Франції, спрямовану на збереження національної ідентичності та культури країн, недопущення навали іммігрантів та збереження національних християнських цінностей європейських націй.



5 грудня 2009 року голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок перебував у столиці Італії Римі на запрошення італійської партії «Фьяма трикольоре» (Трикольорове полум’я). Лідер ВО «Свобода», поруч із керівниками потужних європейських правих партій, які нещодавно утворили Альянс європейських національних рухів, був запрошений до участі у 5-му конгресі італійських правих.

Повноважні представники Альянсу європейських національних рухів у 2010 році планують відвідати Україну для підписання Угоди про входження ВО «Свобода» до цієї міжнародної правої організації".



"Питання збереження мови для вас є більш загостреним, - сказав пан де ля ТОКНАЄ. - Загрози для французької і української мови зовсім різні. Питання збереження мови для вас є більш загостреним через вплив сусідніх мов, які можуть замістити державну. У Франції визнається тільки французька мова, вона вживається всюди, і в школах, і в документах, і це не викликає жодного сумніву. Вам ще потрібно досягнути такого ужитку української мови.
У нас проблема іншого характеру. На щастя, ми турбуємося не за збереження мови, як такої, а за збереження якості її вживання. Боротьба з англіцизмами молоді. Ми хочемо, щоб французька теж вживалася як мова міжнародного вжитку".



Олег ТЯГНИБОК розповів, що "Свобода" отримала запрошення увійти асоційованим членом до Альянсу правих сил Європи, оскільки туди приймають лише ті політичні сили, які представляють держави, що входять до складу ЄС. За це ексклюзивне право ми вдячні Національному Фронту Франції, який лобіював це питання.

Для нас зараз, сказав він, важливі 2 теми, які ми могли б реалізувати за допомогою наших європейських партнерів. Це питання еміграції та імміграції. З одного боку ми маємо захистити Українських заробітчан за кордоном, для цього мають бути укладені двосторонні договори для легалізації заробітчан. З іншого боку, треба стимулювати їхнє повернення, для цього ухвалити закон, щоб їхнє майно вважалося інвеститціями і не оподатковувалося.



Друге питання - боротьба з нелегальною міграцією.
Влада повинна негайно розірвати угоду про реадмісію з ЄС і ухвалити угоди про реадмісію з тими країнами, звідки приходять нелегальні мігранти.
Перекрити всі канали нелегальної міграції. Ввести біометричний контроль і постійний реєстр іноземців.

Журналіст запитав французького гостя, чи має бути у візовому законодавстві ЄС різниця між людьми, які їдуть з України, і тими, що їдуть з країн Азії та Африки.



Тібо де ля ТОКНАЄ, який, до речі, на початку 80-х воював у Лівані на боці християн, відповів: "На жаль, один і той самий підхід. Питання міграції є дуже простим, і одночасно для нас це основне питання. Я знаю, що у Франції проживають біля 200 тисяч українців, які приїхали туди на роботу або з інших причин, і для мене, відверто кажучи, це не є та міграція, про яку я зараз вів мову. Тому що українці - це той прошарок людей, який дуже легко інтегрується у французьке суспільство. Я розумію, що це для вас проблема, ви хочете їх повернути в Україну, але для нас це християни, це частина нашого суспільства.
Ми маємо майже 3 тисячі мечетей у Франції.


Олег ТЯГНИБОК сказав, що в Італії йому про українців казали те саме. Нагадав, як після футбольного матчу в Судані, коли алжирська команда здобула перемогу над єгипетською (подія, що не мала до Франції жодної відношення), у Франції в Тулузі алжирці "святкували" так, що позривали з державних установ французькі прапори і вивісили алжирські. Це є реальною загрозою національній безпеці.
Розповів, що коли парафували угоду про реадмісію і скасовували візовий режим для громадян ЄС, українська сторона сподівалася на спрощення візового режиму для українців, а вийшло все навпаки.


Ще пан де ля ТОКНАЄ розповів, що проблема з мігрантами зародилася у Франції у 60-х роках, коли до країни масово запрошували дешеву робочу силу, не думаючи про наслідки. Першим, за його словами, звернув на це увагу Національний фронт Франції на чолі з Ле Пеном.
За Ширака дозволили в’їзд у Францію сім’ям цих робочих, і почалося. Сьогоднішній президент є "умовно правим" і не робить нічого, щоб вирішити цю проблему.
Щороку ми маємо 45 тисяч легальних емігрантів до Франції і біля 140 тис. нелегальних. З тих 140 тисяч біля 20 тисяч вдається виловити, чим дуже тішиться міністр внутрішніх справ. Всі вони мають наступного місяця залишити країну.


Ніколи не здогадаєтесь, що роблять на цьому знімку оператори. Обмахують кашкетиком запітнілий об’єктив :)

**************************************************************
**************************************************************

Олег Тягнибок: "У Бандери теж був вибір, кого підтримати - Сталіна чи Гітлера. Він зробив інший вибір".


Зустріч Олега Тягнибока із київськими виборцями відбулася у приміщенні "Київпроекту". Зал приблизно на 500 місць (рахувала по рядах, приблизно - бо у них неоднакова кількість місць) був переповнений. Тягнибок в ударі, впевнений, швидка реакція. Я прийшла на другу частину, перед тим, як почалися питання. А питання були цікаві.



Спочатку Тягнибока попросили пояснити різницю між націоналізмом і нацизмом. Він сказав: "Нащо нам пхатися у німецький нацизм, італійський фашизм? Це все чуже, це не наше. У нас є наш український націоналізм, не схожий ні на що інше. Тут швидше треба казати про різницю між націоналізмом і патріотизмом. Патріотизм - це любов до своєї землі і держави, патріотом України можуть бути людина будь-якої національності. А націоналізм - це любов до своєї нації, а нація - це не щось політичне, як нас намагаються вчити, це кровно-духовна спільнота, "і мертві, і живі, і ненароджені". Кожен націоналіст є патріотом, але не кожен патріот - націоналіст".



Відповідаючи на питання про НАТО, сказав, що поки не відбудеться люстрація, Україну до НАТО не приймуть, бо всі радянські генерали - агенти Москви, а в НАТО не дурні сидять, щоб дати їм до рук секретні документи, які вони одразу ж передадуть Москві.

Хтось запитав Тягнибока про військовий переворот. Той посміхнувся і відповів: "Який військовий переворот, ви що? І ви думаєте, що якби ми планували військовий переворот, я отак би запросто про це розповів публічно, перед камерами?" :)




- "Чому не кажете прямо, що влада в Україні в руках жидомасонів, представників однієї нації?"
- От ми й сказали, - відповів Тягнибок. - Ой, народ, народ...

Ще хтось звернувся з питанням, чому в Таращі немає осередку "Свободи", і Тягнибок просто на місці звів його зі своєю довіреною особою по Київщині для організації майбутнього осередку.


Від якогось Дмитра прийшло питання-пропозиція, з якого сміявся весь зал: посадити комуняк у клітки по двоє і на центральній площі травити їх звірами з Київського зоопарку. Якщо ліберали виступлять на їхній захист, проти них будуть захисники тварин, яким сподобається, що звірі добряче наїдяться :) Процедура страти комуністів змальовувалось у неймовірних подробицях. Тягнибок порадив Дмитрові звертатися до "Свободи", коли підросте.



Якийсь пенсіонер, відставний полковник міліції, спитав, чому його довго не приймають до "Свободи". Тягнибок відповів, що при партії створено службу безпеки, яка перевіряє кожного кандидата, щоб не пролізли якісь провокатори, і що треба просто почекати.



"Чи приймають до лав "Свободи" етнічних неукраїнців?" Підпис: "Українка за духом".
- Ви пошукайте, ви обов’язково знайдете у себе українську кров, - відповів Тягнибок.

Далі він довго розповідав про неможливість висунення єдиного правого кандидата через те, що партії можуть об’єднуватись лише на ідеологічних засадах або на засадах внутрішньої люстрації. Припустимо, "Свобода" об’єдналася із кимось, і до парламенту пройшли 15 чоловік від "Свободи" і 15 від іншої партії. Вони ніколи не голосуватимуть так, як вважаємо за потрібне ми. Блок Костенка-Плюща, ПОРА-ПРП - де вони? Вони зваблюють виборців об’єднанням, а потім їх зраджують. Іти на вибори можна лише зі стовідостковою командою однодумців.
"Якби я, наприклад, скинув свої голоси на Ющенка, це означало б, що я підтримую продаж землі", і т.д.



Спитали, звісно, кого Тягнибок підтримає у другому турі.
- Ось за моєю спиною портрет Бандери. У нього теж був вибір, кого підтримати - Сталіна чи Гітлера. Він зробив інший вибір.

Вважаю, що виборчу кампанію Тягнибок і його команда провели блискуче. Ющенкові б таку команду. Подивимось тепер, який відсоток голосів у Тягнибока вкрадуть.



Виконання державного гімну

П.С. У "Київпроекті" зустріла знайомого Валєру, і він мені повідомив, що сьогодні Управління державної охорони святкує свою 18-у річницю, і попросив їх усіх привітати від його імені, що я з задоволенням і роблю :)
Tags: вибори, свобода, тягнибок
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 65 comments