Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Угода між Ющенком і Януковичем", оприлюднена Я.Козачком-Засланим


(Фото взято звідси).

(По-русски читать тут)
Всі вже чули, що колишній (від сьогоднішнього дня) працівник Секретаріату Президента на прізвище Козачок (відтепер матиме подвійне прізвище Козачок-Засланий) оприлюднив "таємну угоду між Ющенком і Януковичем"?


(Взято звідси).

Згідно із цим документом, Янукович стає Президентом, а Ющенко прем’єром. "Задля злагоди в суспільстві" Ющенко не піднімає питань про визнання УПА та інших націоналістів, типу УВО та УГВР, а Янукович - про другу державну мову і референдум щодо НАТО. Сторони уникають взаємної критики, забезпечують перемогу Януковичу у другому турі і створюють після виборів коаліцію (спільно з Литвином). Янукович залишає на своїх посадах голову СБУ Наливайченка і секретаря РНБО Богатирьову, губернаторів Асадчева, Чижмаря і Сіленкова. Яценюк стає міністром закордонних справ, Шаповалов - головою Нацбанку, Ульянченко - головою Київської ОДА.

Зрозуміло, це фальшивка.
Зроблена для того, щоб відштовхнути від Ющенка західноукраїнських виборців і взагалі націоналістів (невизнання УПА), посварити Ющенка з Порошенком (Яценюк) і "рикошетом" попсувати репутацію Януковичу серед його виборців, в т.ч. Путіна і Мєдвєдєва :)

Ющенко ніколи не підписав би таку угоду, бо дитині зрозуміло, чим це закінчилося б.
Варіант 1. Янукович повівся нечесно. Став Президентом, Ющенко йому нагадує про обіцянку, а той каже: "А шо такоє, нічєво нє знаю". І що тоді робити Ющенкові? Оприлюднити цю угоду? Це для нього політична смерть. Для нього, а не для Януковича.
Варіант 2. Янукович невідомо з чого повівся кришталево чесно і всі пункти угоди виконав. Через місяць він звинувачує Ющенка у розвалі економіки і знімає його разом з усіма його людьми, кажучи при цьому: "А шо такоє?" :)

Навіть якби у Ющенка і натовпу його радників бракувало логічного мислення, щоб це прорахувати, їм вистачило б пам’яті, чим закінчилося підписання з Януковичем універсалів.

Почуттю гумору Юлії Володимирівни аплодую. Я б на її місці все-таки не наважилась купувати працівника Секретаріату Президента саме із прізвищем Козачок. Адже за такі гроші можна було купити будь-якого іншого працівника Секретаріату Президента.
Tags: вибори, тимошенко, ющенко, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 103 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →