Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Віктор Ющенко і Олег Тягнибок(По-русски читать тут)
Вважаю, що націоналісти і ті, хто взагалі бажають добра нашій державі, мають у першому турі голосувати за одного з цих двох. Бо Янукович може віддати Україну за Межигір’я, а Юля може не віддати владу взагалі. Решта кандидатів непатріоти і непрохідні одночасно :)

Тягнибок на цих виборах Президентом не стане. Якби якимсь дивом став, це означало б окупацію сходу і півдня України Росією, за згоди Заходу, під гаслами захисту "молодших братів" від фашизму.
Ще зарано. Років через 10, коли Нація згуртується, а газорублі закінчаться – тоді вже можна і Тягнибока. Він молодий, за цей час тільки досвіду набереться.
Але голосувати за Тягнибока все-таки має сенс. Якщо він зараз візьме 3% або більше, то стане дуже впливовим політиком, і "Свобода" тоді вже точно пройде до Верховної Ради. А права фракція у ВР нам ой як потрібна.
І взагалі, це сильно допоможе правій силі у розвитку (бо Ющенко - це тільки особистість, правої сили у нього немає).

Тягнибок, на відміну від практично всіх інших правих діячів, нічим не зобов’язаний Ющенкові і має повне моральне право робити політичну кар’єру, не озираючись на його інтереси. Інтереси України? Нещодавно Братство вояків ОУН-УПА закликало правих кандидатів у Президенти, передусім Тягнибока, підтримати Ющенка. Принести особисті амбіції у жертву інтересам України.
Але це чи не єдиний випадок, коли об’єднуватися непотрібно. Таке об’єднання зашкодило б обом. Обоє скомпрометували б один одного і втратили на цьому частину прихильників, одні з яких вважають, що Ющенко - «лібераст», а інші - що Тягнибок "фашист". Ці люди просто не пішли б на вибори.

Тепер про Ющенка з його інфернальною впевненістю у перемозі (на вигляд не підкріпленою нічим). На що він розраховує, не розуміє ніхто, і я в тому числі. Все, що чула від інших або про що додумалась сама, можна розбити на 3 варіанти:
1. Набрати якомога більше голосів і разом із людьми, яких ще не перекупила Юля, створити праву опозицію – інакше доведеться йти з політики назовсім.
2. Використовуючи адмінресурс, вийти на 3-є місце і пообіцяти Януковичу закликати своїх прихильників не голосувати за Тимошенко - в обмін на обіцянку Януковича про дострокові парламентські вибори (інакше у Ющенка, якщо він програє, навіть депутатства не буде). Звичайно, закликати голосувати за Януковича (що могли б зробити Тігіпко чи Яценюк) Ющенко не може.
3. Варіант, милий моєму серцю найбільше. Спровокувати обох фаворитів на серйозні порушення (або упіймати на раніше скоєному) і зняти обох з виборів. Для цього потрібні, зокрема, підтримка армії і СБУ, зняття Луценка і третє місце у самого Ющенка. Тоді ми побачимо зовсім нового Віктора Андрійовича, який більше не прикидатиметься лібералом.

Ясно одне: якщо у Тягнибока попереду ще 10-15 років, то Ющенкові, якщо він не переможе зараз, Президентом уже не бути. А він – максимально правий Президент, який можливий у сучасних умовах (щоб не було окупації). Втратити його зараз означає реальну загрозу втрати або суверенітету (Янукович), або всіх свобод, які ми мали досі (Тимошенко).

ВИСНОВОК: тому, хто вважає, що в Ющенка є бодай мінімальні шанси на другий термін, або хто хоче бачити у парламенті потужне правоцентристське демократичне об’єднання - тим варто голосувати за Ющенка. Тому, хто вважає, що шансів у Ющенка немає, хто не сприймає правоцентристів або його особисто, варто голосувати за Тягнибока. Третього не дано.
Tags: вибори, тягнибок, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 124 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →