Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Від "sensordj" до "seo_mike"

Френд atytarenko провів чудове дослідження. Обурений похабним собачим каментом у блозі френдеси, він зайшов у ЖЖ його автора, щоб подивитися, про що той пише.
"Не пишет ничего, только читает. Дальша посмотрел его (ее?) друзей. И тут - чудеса..."
З’ясувалося, що юзер darianatores9, автор "собачого" каменту, зафрендив 196 блогерів, всі ніки яких починаються на "se" - від sensordj до seo_mike.
Цього юзера зафрендив юзер maho-74, у якого в друзях ніки від daria1607 до darina_v. І т.д. і т.п. - ланцюжок тягнеться до безкінечності.

Першою моєю думкою було - що між найманими працівниками спецслужб були поділені мало не всі існуючі блоги, які вони моніторять і в разі потреби гадять у каментах. Потребою вважається, наприклад, українська мова блогу або згадка у ньому певних прізвищ. В такому разі треба швидко написати якийсь матюк і моніторити далі.
Але потім я зайшла вибірково на десяток-другий отих, які на "se", і побачила, що їхні журнали або порожні, або мають 2-3 записи, нуль френдів, крім собачки darianatores9, і взагалі сильно скидаються на сплоги.
atytarenko робить припущення, що нещодавні перебої з доставкою коментарів на пошту пов’язані саме з цим.

Давайте подумаємо колективним розумом: що воно за таке?
Але в будь-якому разі - тупі спамери вони, наші собачки, чи агенти спецслужб - тепер ви бачите, з ким маємо справу. Це ж навіть не люди, це напівпрограми. Хіба не соромно з оцим перегавкуватись?
Tags: жж, френди, хами
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments