Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чому я не голосувала за "Свободу"

Взагалі-то це була відповідь одному з френдів. Вирішила, що вона заслуговує на окремий пост.

По-перше, акт голосування не є нагородою партії чи політику за правильну програму. Це акт найму на роботу. Я ж не можу найняти того, хто на роботу не з'явиться, тому що проти нього заперечують інші співвласники моєї фірми!
Але в даному випадку я можу своїм голосом не допустити, щоб ці співвласники взяли на роботу явного мерзотника.

По-друге,
голоси, віддані за "Свободу", за законом розділять між тими, хто пройшов, в тому числі між комуняками і "регіонами". То що, частина мого голосу мала дістатися їм?

По-третє, якби тих, хто голосував за "Свободу", було трохи більше, помаранчевої коаліції могло б не бути. Регіонали за путінські гроші купили б Литвина і правили Україною в інтересах Москви.

По-четверте (це з приводу того, що у "Свободи" раптово з'явилися гроші), в НУНСі гроші були від початку, бо там олігархи. Ті, хто можуть викидати мільйони, не йдуть до маленьких партій, бо їм треба напевне потрапити у парламент, щоб отримати недоторканість і кращі можливості захистити свій бізнес.
Можна припустити, що олігарх, який є на прохідному місці в списку великої партії, на конкретних виборах фінансує ще й маленьку, поглядів котрої не поділяє, - щоб відбирала голоси у конкурентів його політичної сили.

P.S. Я голосувала за НУНС.

P.P.S. У численних суперечках з приводу мого голосування, де мене не розуміли симпатичні мені люди, народилася ця аналогія.

Припустимо, я сама вдома, і до мене в хату ломиться москаль. Кого кликати на допомогу?
Є в мене 2 сусіди. Один - патріот, націоналіст і просто порядна людина, але настільки слабкий, що його штурханів здоровезний москаль просто не помітить.
А другий сусід - бандюк і аморальний тип, котрому на національні питання  плювати (може, він взагалі не українець), але при здоров"ячку і не дозволить комусь там ламати двері в його під"їзді.
То цього другого я й покличу. Бо мені важливий буде результат, а не принцип.
Хай викине москаля, а там будемо розбиратись.
Tags: вибори, свобода, тягнибок
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments