Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акції ВО "Свобода" проти нелегальної міграції у Дніпропетровську і Луганську(По-русски читать тут)
Сьогодні вранці повернулася зі сходу - їздила зі "Свободою" на акції проти нелегальної міграції у Дніпропетровську і Луганську.
Порівнюючи ці два міста, можу сказати, що Дніпропетровськ якийсь більш політично динамічний, його мешканцям є діло до того, що відбувається у місті і державі. Трохи позитивної реакції, трохи негативної, розвесела комуняцька тусовка біля їхніх поки що не знесених і навіть не подряпаних ідолів (ходила подивитися і послухати - ідіоти феєричні :). А луганчани у більшості якісь байдужі і аполітичні (важке життя-виживання?). Мінімум реакції, нуль протидії, лише міліція явно перевищила свої повноваження, обшукуючи всіх прихильників "Свободи", які прийшли на акцію.
А тепер по порядку.ДНІПРОПЕТРОВСЬК.
Дорогою Андрій Іллєнко попередив, що може бути гаряче, бо напередодні усі ліваки міста заприсяглися, що "фашизм не прайдьот!" (чим поставили себе в ідіотське становище прихильників нелегальної міграції :).

Тут хтось писав, що, мовляв, нелегали - не та тема для піару. Саме та, друзі. По-перше, це дійсна невигадана проблема. По-друге, у процесі боротьби з ними паралельно відбувається огляд партійних рядів (адже поки не виведеш своїх прихильників на вулиці, не знатимеш, скільки їх у тебе насправді) і розкрутка партії. І спробуй заборони - по-перше, Тягнибок кандидат у Президенти і має право на рекламну кампанію, по-друге, хто проти - той за нелегальну міграцію, тобто явний ворог :)

Ще цікаво, що "свободівців" у темі боротьби з нелегалами жорстко підтримують "вуличні" ультраправі. Причому поводяться дисципліновано, без недоречних жестів і гасел. Отже, ця акція "Свободи" позитивно вплинула на правий рух в цілому :)

Збір був біля вокзалу. Там ми з великим задоволенням розвіртуалились з френдами andy_travelua і goregarroth, а також з Едуардом з Дніпра, який часто дописує мені, не маючи акаунту у ЖЖ.Зовсім поруч стоїть пам’ятник організатору Голодомора Петровському, біля нього "почесна варта" :)
Фото дуже неякісне, зроблене через скло, але зверніть увагу на хрест ліворуч. Це меморіальний хрест жертвам голодоморів і репресій. Непогане проміжне рішення - може, біля Бесарабського Недобитка поки що теж такий встановимо?


Може, смерть - це і занадто, але заборонити варто було б :)Пошикувалися у колону (158 чоловік) і рушили центральними вулицями міста. Скандували: "Нелегали, геть додому!", "Пам’ятай, чужинець, тут господар українець!", "Кому належить Україна? Українцям! Кому належить Дніпропетровськ? Нам!", "Зупинимо міграцію - врятуємо націю" і т.д.


Попереду - голова дніпропетровської "Свободи" Аніта Мироненко

Реакція перехожих була зацікавленою, вони охоче брали і читали листівки. Негативу особисто я не помітила, але хлопці розповідали, що був один чи два випадки, коли перехожі, почувши українську мову, спитали "Ви із какой страни прієхалі?". Втім, можливо, це було вже у Донецьку.


Націоналісти проходять, але хтось інший може провалитися :)

Ще був випадок, коли симпатична 19-річна Настя роздавала листівки, і раптом якісь люди брутально її облаяли на тему фашистів і нацистів. З’ясувалося, що Настя намагалася поширювати ідеї націоналізму серед якихось нерядових членів КПУ :)

Прийшли на Європейську площу, стали півколом, провели мітинг. Через площу стоїть місцевий Ілліч, біля нього зібрались червоні. "І Лєнін такой маладой..." - долітало здалеку :)


Координатор всеукраїнської акції проти нелегальної міграції Андрій ІЛЛЄНКО розповів про проблеми з нелегалами, про суть угоди про реадмісію, про перебіг "свободівської" акції і додав: "Українська нація довела, що якщо її добре дістануть, вона може повторити подвиги своїх предків, відомі як Хмельниччина і Коліївщина".


"Ало, слухай, тут про нас щось кажуть!" :)) (Жарт)Олег ОСУХОВСЬКИЙ, голова ГО "Люстрація", котрий очолює дніпропетровський обласний виборчий штаб О.Тягнибока, згадав, зокрема, про Марганець, що на Дніпропетровщині, де представники етнічної мафії зарізали міліціонера, котрий намагався перешкодити їхньому кримінальному бізнесу.


Віталій ПІДЛОБНІКОВ, голова Запорізької обласної "Свободи", розповів про "міграційну" ситуацію у своєму місті. Зокрема, що у медичному інституті у Запоріжжі кращі викладачі і місця у гуртожитку для іноземців, а не для українців.
"Поступово українських приватних підприємців витісняють з ринків і магазинів. На запорізьких центральних ринках вже є вірменські, азербайджанські, китайські, в’єтнамські ряди. Це загрожує безробіттям нашим підприємцям. Ви знаєте, що іноземці не асимілюються, не знають нашої мови і звичаїв і не хочуть їх знати.
Вони намагаються одружуватись з нашими дівчатами і отримувати громадянство. Це свідчить про недосконалість українських законів".


Голова Дніпропетровської організації ВО "Свобода" Аніта МИРОНЕНКО покепкувала трохи з комуністів, що "охороняють" від "Свободи" свого ідола, і повідомила, що вже у понеділок голові облради, керівництву міста і області буде передане звернення, щоб вони звернулись до ВР з вимогою скасувати угоду про реадмісію, прийнявши попередньо на найближчій сесії таке рішення.


Ці мігранти - за "Свободу". Мабуть, вони легальні :)

Коли мітинг закінчився, ми з Едуардом провідали комуняків.


Один Ленін на тлі церковних куполів чого вартий!


Також привертали увагу молоді люди (явно найняті студенти) з георгіївськими стрічками на обох рукавах.

Але послухати червоних ораторів було ще цікавіше. Класика жанру: "они стреляли нам в спины", "фашистская клика Ющенко-Тягныбока", "Сталина сейчас недооценивают, это был великий и мудрый человек, он дал советским людям лучшую в мире конституцию, по ней мы и будем жить" і найголовніша інформація: "Сегодня мы не дали фашистам пройти улицами нашего города" :))


Від кремлівського тирана до кремлівської маріонетки


Побачу Тягнибока - обов’язково спитаю :)


Якісний і безкоштовний виборчий піар Тягнибока :)

******************************************************
UPD: Додаток від kluka99: "Цей марш був першою, принаймні, за роки незалежності такою масовою та довгою (по кілометражу:) ) ходою. (Хіба що 2004 рік, коли ми організували ходу з центра міста до студентського містечка ДНУ). І про це свідчить те, що вів колону головний мент міста - Седлецький. Це при тому, що він, дуже м"яко кажучи, не є не лише українофілом, да і українцем ваащє :) Про те, як він поводився з нами ще кілька місяців тому, коли менти "пов"язали" нашого хлопця за перешкоджання наркоманському маршу - я взагалі мовчу".

******************************************************
Ми добре пообідали в одному торговому центрі, я навіть встигла поспілкуватись з Енді та Едіком. Едуард все рвався показати мені храми та інші цікаві місця у місті, але часу на це, на жаль, не було.

Ночувати вирішили у Донецьку. Доїхали б нормально, але вже на околиці міста сталося ДТП: на звороті наш мікроавтобус вилетів на узбіччя і взяв курс прямо на дерево. Від зіткнення в останній момент врятував високий бордюр, але від удару об нього полетіли обидва передні колеса.
Одна запаска була, за другою, зупинивши таксиста, їздили на СТО. З’ясувалося, що машина потребує кількагодинного ремонту, і таксист, слова не мовивши, запхав нас п’ятьох (крім водія) у свою машину і відвіз у найближчий готель.

Готель називався "Аврора" і мені сподобався, але зараз я зроблю йому антирекламу: у прейскурант цін були включені екскурсії по Донецьку: російською мовою стільки-то, іноземними стільки-то (вдвічі дорожче). Українська у них, мабуть, проходить як іноземна.Ранком ми взяли курс на Луганськ, і тут з’ясувалося, що після аварії бусик погано слухається керма, а всі СТО зачинені - неділя. Якось доїхали до Луганська. Поки їхали, фотографували з машини шахти і терикони. Дивилися на будинки. Загальне враження - все дуже радянське. Біля с. Байрачки бачили ЛЕП на дерев'яних опорах!

ЛУГАНСЬК


Холод був страшенний, вітер і мокрий сніг. Невеличка площа перед музично-драматичним театром, де збиралися, була оточена мєнтами по периметру, деякі тримали в руках кийки. Всіх луганчан, що приходили на мітинг, вони дуже ретельно обшукували. В тому числі і дівчат - для цього були спеціальні жінки-міліціонери. Вивертали кишені, порпались у сумочках.
Нас, киян, не зачепили - до Іллєнка спробували додовбатись, але він повідомив, що є довіреною особою кандидата у Президенти.
От цікаво мені: якби у якогось пацана знайшли складаного ножа або, страшно подумати, пневмата - повідомили б, що їм вдалося перешкодити серії погромів, запланованих фашистами?
А ще цікаво, чи обшукували б вони комуняк, якби ті наважились прийти.

Втім, жоден опонент носа не висунув. А прихильників було біля 200. Під барабанний бій колона пройшла центральними вулицями міста. Кричали мало - мабуть, через жахливу погоду, також зовсім - звернули увагу - не викидали кулака.
Йшли під посиленою охороною, попереду їхали три чи чотири міліцейські машини.


(А відик з Дніпропетровська, набагато класніший, уявіть собі, загинув через глюк мобілки :(Почесний ескорт :)


Вони нас, а я - їх. Теж на всяк випадок.
Місцеві "патріотівці"


Вулицею СовєтськоюДонбас обирає :)
Міліціянт: "Давайте, давайте звідси" :))Прийшли на площу Героїв ВВВ, всю заставлену біло-сердечними наметами. Взагалі, у місті ми бачили дуже багато агітації за Тимошенко, причому де завгодно, у всіх можливих місцях - навіть більше, ніж за Януковича. На площі героїв ВВВ стоять у ряд її намети - з двох боків, штук по сорок з кожного. Сенс цього зрозуміти важко: що вони мають символізувати - фінансову потужність "прем’єра-бомжа"? Бачили також в іншому місці один лайтбокс Тягнибока.Встали півколом біля пам’ятника Шевченку. (Там я, до речі, теж розвіртуалилась з одним із постійних читачів блогу).


Панорама, зроблена з трьох кадрівПершим, як завжди, взяв слово Андрій ІЛЛЄНКО.
Далі представник Луганської обласної організації Олександр КОБЗЄВ закликав до об’єднання всіх українців навколо "Свободи", бо інакше скоро всі ринки і підприємства будуть підпорядковані іноземцям.


Голова Луганської обласної організації "Свободи" Дмитро СНЄГІРЬОВ:
Зараз у владі українського міста Луганська є всі, крім українців: етнічні грузини, болгари тощо. Вони нав’язують нам свою культуру, вони ставлять нам ганебні пам’ятники: жертвам УПА і Катерині ІІ. Я не уявляю собі, щоб українці приїхали до Вірменії і спробували встановити там пам’ятник туркам, які різали вірмен.
Нелегальна міграція в Луганську носить характер сніжного кома. За даними МВС, у 2008 році 220 злочинів скоєні нелегальними мігрантами, а проти них - тільки 18 злочинів.
Пам’ятаєте той ганебний факт, коли у лютому 2008 року п’ятеро китайців порізали ножами трьох українців. Продажні ліберальні журналісти написали, що вони були учнями ПТУ. Та яка різниця, учні ПТУ чи учні вишу, вони були українці по крові! Луганськ - українське місто і належить нам, луганчанам!

Юрій КИСЕЛЬОВ від ОУН(р) агітував проти входження України до ЄС. Ще додав: "Всім іноземцям, які чесно працюють в Україні, зелене світло, і все з ними буде добре. А хто нечесно буде себе поводити, тим ми кажемо: "Геть!"Ще якийсь дядько прийшов зі своїм мегафоном і з програмою "Свободи" і наполягав, що хоче поставити кілька питань, причому обов’язково публічно. Йому не дозволили, бо міг би сказати все, що завгодно, а люди, оскільки він з мегафоном, сприйняли б його слова, як офіційну позицію партії.


Далі було ще кілька коротких промов, і акція, як завжди, завершилась виконанням державного гімну.

Верталися з пригодами, СТО так і не знайшли, їхали дуже повільно, із зупинками, бо ожеледиця. Один раз, біля с. Бригадирівка на Харківщині, таки злетіли з дороги у якесь замерзле болото. Там стояв дуже гарний очерет, вже добряче притрушений снігом.


Тільки виїхали знов на дорогу, побачили аварію, яка трапилася з машиною, що їхала одразу за нами - вона злетіла з дороги у невелике урвище і перекинулася. Двигун загорівся. Водію і пасажирці з машини вдалося вибратись, від нашої допомоги вони відмовились, сказали, що вже викликали допомогу.У Києві ми були десь о шостій ранку. Ще день на відбір і обробку фоток і написання звіту... Гріє думка, що робимо корисну справу. Вважаю, що хто б не став Президентом, він передусім розпустить парламент, і будуть перевибори. Може, нарешті матимем своїх правих депутатів. Щоб було куди і до кого в разі чого і у випадку, коли :)
Tags: акції, мєнти, нелегали, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 75 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →