Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Презентація козацького календаря4 грудня у Центрі Національного Відродження художник Віталій Січкарчук, він же блогер pekelnyi_bulba і поетка Оксана Яблонська sevama презентували "Козацький календар-2010".

Пані Оксана розповіла, що Віталій малює виключно на комп’ютері, і що вона познайомилася з ним завдяки поетці Юлі Смаль, що, зокрема, пише дитячу літературу, яку ілюстрував Віталій.

Пекельний Бульба розповів, що ідея створити такий календар виникла у них з другом на початку року. У такому стилі він працює вже півтора року, прийшов до нього сам.
"Напад запорожців на німецьку піхоту", "Нічний бій на стінах Хортицької фортеці", "Козацька артилерія під стінами Московського Кремля"... Під кожним малюнком коротко розповідається про битву. Героями малюнків навмисно зроблені абстрактні козаки, а не славетні полковники. Сюжети Віталій підбирав разом з другом Дмитром Дорошенком. У кожному місяці вони шукали битву, обов’язково переможну.

Головна ідея - припинити плакатись, бути пригнобленими і скаржитися на життя і долю, а взяти для календаря лише сцени переможних боїв, які б позитивно виховували молодь.

Tags: презентація, френди, історія україни
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments