Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Сутички коло бесарабського недобитка(По-русски читать тут)
Сьогодні, 27 листопада, у переддень вшанування жертв Голодомору, комуністи відкрили відремонтованого Леніна, а націоналісти проводили пікет з цього приводу. Хлопці закидали комуністів яйцями, а двоє немолодих людей, Ігор Лісодід і Григорій Тихий, кинули у постамент Леніна кулькИ з червоною фарбою. Їх по-звірячому побили комуняки.
Ввечері Вікторія Омельченко з сином Віталієм Омельченком закидали Леніна яйцями з фарбою. Їх затримали із застосуванням сили і в автозаку повезли у Шевченківський райвідділок. Наразі вони вже на волі.


Максимум поганого, що я зазвичай пишу про комуністів і що збиралася написати сьогодні, як і належить політичному опоненту, не без гумору, - що вони відкрили свого безносого, якому в Києві не місце. Але сьогодні вони поводилися так, в т.ч. і стосовно мене, що буду розмазувати по стінці. Самі, паскуди, винні.

Пишу поспіхом, через страшенну злість, тому даруйте, якщо щось упущу, поправлю потім.
З’явилася біля Бесарабки о пів на десяту. Комуністи вже вовсю збиралися біля Леніна. На тому боці біля Бесарабського ринку майоріли кілька прапорів ОУН.
Перейшла до пам’ятнику до комуняк, пофоткала трошки їх.

Неодмінна "прикраса" масових акцій


Юний ленінець


"Ленін, партія, комсомол!". (Взагалі, я звернула увагу, що цього разу їхнім музичним супроводом були не старі радянські пісні (які я ідеологічно невитримано люблю :) - вони якщо й лунали, то мало - більше чула музику молодіжних лівих гуртів, а вона, на відміну від старих пісень, м’яко кажучи, не пройшла випробовування часом :)


Підлітки, яких покидьки у навчальний час централізовано привезли на мітинг.

Далі через дорогу бульваром Шевченка спустилися кілька десятків людей під прапорами УНП Костенка. Комуняки прийняли їх за "свободівців" і почали кричати "Тягнибоки, фашисти!".
"Беркути" одразу ж відтіснили УНПістів і взяли в оточення, здається, збиралися прогнати. Вони кричали у мегафони, що це ганьба і незаконно, адже їхній пікет не заборонено судом.


Нардепи Заєць і Джоджик переконували у чомусь майора Оніщенка.


З боку Хрещатика прийшли "свободівці" і кунівці. Їх теж одразу ж оточив "Беркут".


Микола Коханівський з прапором КУН на тлі свого недобитка :)


Андрій Мохник завів народ на веселу кричалку. Пояснив, що Петра Ніколаєвіча Сімоненко називають ПеНіСом, і всі почали скандувати: "Від Леніна до ПеНіСа кагал злочинців-ленінців!".


УНПісти під тиском міліції перейшли на інший бік площі, ближче до Бесарабського ринку, і розгорнули свої гасла там.


Тим часом комуняк стало багато - сотні три-чотири

Двоє наших хлопців-націоналістів сіли у маршрутку і, коли проїздили повз їхнє збіговисько, закидали їх з вікна яйцями.


У цю бабусю влучило яйце. Взагалі-то, мені таке не подобається. Затяті комуністичні бабусі повинні поступово вимерти самі, бо виховувати їх, в т.ч. яйцями, марно. Але що робити, якщо покидьки прикрилися отакими бабусями, якщо до них не підійдеш, якщо вони можуть тільки вкількох на одного кидатись...

Ближче до 11-ї, коли мав з’явитися Симоненко, я спробувала ще раз потрапити до пам’ятника, щоб сфоткати його і момент відкриття. Але на виході з підземного переходу стояли міліціянти. Вони пропускали всіх, хто був у комуністичній символіці або мав посвідчення члена КПУ, а також журналістів.
Але мене, не зважаючи на журналістське посвідчення, не пропустили, бо знають в обличчя. Не пропустив знайомий всім по акціях підполковник "Беркуту" на ім’я Сергій Миколайович. Я на нього не ображаюсь особливо, бо він не хамив, тримався дуже ввічливо. Але як я не пояснювала, що не збираюся кричати провокаційні гасла або жбурлятися яйцями, і що крім фотіка, зі мною нічого немає, не пропустив. Сказав, для моєї і їхньої безпеки. Каже: "А от якби їхній журналіст прийшов до вас фоткати, ви б його порвали, правда?".

Я аж здивувалась. Щоправда, ми не знаємо їхніх фотокорів в обличчя, але якби, скажімо, до учасників будь-якої правої акції підійшов фотокор з великим бейджиком газети "Комуніст" і почав фоткати - хто б йому слово сказав? (Ну, можливо, якийсь нестриманий дідусь пробурчав би "Комуняка чортів", оце і все).

Двоє знайомих журналістів - фотокор (працював у "Сегодня", не пам’ятаю, де зараз працює) Віталік Лазебник a1ienka і журналіст "Вечірки" Юрко Рудницький мали необережність привітатися зі мною, міліціянти вирішили, що вони мають якесь відношення до правого руху і не пропустили їх теж :)Один нерядовий член компартії просив мєнтів нас пропустити, казав, що повинна бути свобода слова, але підполковник все одно не пропустив.
Я його розумію - йому так спокійніше, але в нас, як і в них, доволі ризикована робота, яку ми маємо виконувати. Подивилася б я, якби хтось "беркутівцю" на службі сказав: "Не йди туди, там можуть побити". А ми ж так само на роботі.


Юрко Рудницький

Без образ на міліцію ми з Юрком Рудницьким пішли звідти і просочилися до комуняк в іншому місці. Юрко допоміг мені залізти на парапет, де стояли інші фотокори. Але мене миттєво "опізнали", підняли крик "Фашистка, фашистка!". Двоє кремезних уродів з охорони наказали мені злазити, "щас морду і камеру побьем". Юрко ввічливо намагався їм пояснити, що я на роботі і мені треба відзнятися. Вони кинулись його бити. Юрко - молодець, боронився гідно, але один раз по обличчю таки трохи дістав - але й сам наче дістав одного.

Юрко Рудницький намагається мене захистити

На всілякі демократичні норми і свободу слова я сама посилатися не люблю, але невже ці ідіоти комуняки не розуміють, що, по-перше, робота навіть ворожого журналіста - це для них піар, а по-друге, що навіть найбільш ворожий фотокор просто не може зняти те, чого не відбувалося! І що чим більше проблем нашому брату створювати, тим більшою кількістю самі знаєте чого ми їх обіллєм.


На жаль, урод, який вдарив Юрка, весь час стояв до мене спиною, ще й внизу, обличчя сфоткати не вийшло (оце він праворуч). Далі вони зняли з парапету мене. Ми з Юрком почали обходити їх з іншого боку і тут побачили, як міліція веде спочатку Лісодіда, а потім сильно побитого Тихого. Поки міліція відняла їх у комуняк, їм добряче дісталося.


Ігор Лісодід (якщо не помиляюся, його посада звучить "Співголова оргкомітету по міжнародному суду над комунізмом")


Григорій Тихий (кажуть, член УНП)

Бачила, як комуняки добряче пошарпали свою ж бабушку. Вона тримала плакат "Хунта воротіл" з карикатурами на Юлю, Ющенка і Яценюка. Симоненка на плакаті не було, але комуняки вихопили і розірвали плакат, а бабушку - молоді здорові чоловіки - добряче потовкли і викинули. Ну, мабуть, комунякам видніше, хто хунта :)


Поки це все відбувалося, комуняки зняли з недобитка біле покривало. Як бачимо, руку і голову йому імплантували від якогось негра чи мулата. Думаю, не приживуться :)


Плями на постаменті. Насправді він був заляпаний червоною фарбою майже повністю, аж по напис "Ленін", просто прапори затуляють.


А це - наш Ілліч. Кажуть, він за Юлю :)

Далі ми пішли пікетувати відділок на Прорізній. Зупинилися для короткої промови біля мерії. Трохи обкидали мерію яйцями з фарбою :).
Дорогою Вікторія Омельченко і Микола Коханівський "прикрасили" лайтбокси Симоненка :)


Мєнт хапає Вікторію, а Олександр Гудима (голова Братства Андрія Первозванного) боронить її.


Вхід у дворик, де знаходиться відділок, був перекритий міліцією. Пошуміли перед їхнім кордоном.


З’явилися депутати Джоджик і Заєць, вийшов начальник відділку Собченко Володимир Васильович, пояснили, що Лісодід і Тихий не затримані, а потерпілі. Що вони напишуть пояснення, а далі їх забере швидка. Швидку, спочатку одну, потім другу, чекали дуже довго. Ще довше лікарі першої швидкої були всередині. Тихого забрали у нейрохірургію, Лісодіда - до якоїсь іншої лікарні.


"Швидка" забирає Григорія Тихого. Ми перекрили їй дорогу і не випускали, поки нам не відкрили двері і не показали його.

*************************************
Тільки прибігла додому робити звіт, Вікторія висмикнула мене на "акцію відплати". Вони з 17-річним сином Віталіком підбігли до пам’ятника, коли там ще були мєнти і комуняки, і дуже якісно закидали його яйцями з фарбою. Віталіка одразу ж схопили мєнти, заламали йому руки і тримали так доволі довго.Вікторію схопили комуняки. Не побили, хоча я на власні очі бачила, як одна божевільна червона бабка вхопила її за волосся.Хлопець у червоній куртці - стороння людина, просто фотокор, який знімав відновленого Леніна. Його загребли разом з Вікторією і ВіталікомНасправді плям було три - просто не встигла забігти з іншого ракурсу


Віталіка Омельченка і безвинного фотокора поклали обличчям на парапет і тримали так доволі довго (друге фото - Ігоря Гурчика)

Вікторія задоволена, посміхається :)


Ведуть до автозаку


Мати, син і випадковий свідок в автозаку


Оцей покидьок, що праворуч, у червоній сорочці (він є ще на кількох фотках) упізнав мене і погрожував. Ми з Ігорем Гурчиком його сфоткали, тепер і його хтось колись впізнає в обличчя :)

Висновки: пора припиняти всі ці ігри в демократію і свободу слова - все одно її нема і ніколи не буде. Все одно ж ні міліція, ні комуняки, ні менш маргінальні політичні діячі не пускають на свої акції не своїх журналістів. Це показник.
Зараз я про свободу масових зібрань. У центрі Києва збираються люди, керівництво яких фінансує Кремль - ворог незалежної України.
Добро б збиралися самі бабушкі, які скоро вимруть. Але вони за газорублі наймають треновану охорону, вони відкрито виголошують антиукраїнські гасла, вони - на вуличному і на парламентському рівні - працюють проти нашої держави. Бити, розганяти, шкодити, калічити, палити. А потім прийти до влади, заборонити і позаганяти у тюрми.

UPD: Відео вчинку Вікторії і Віталіка Омельченків:


UPD: Важлива інформація про постраждалих, які облили Леніна фарбою.
UPD-2: Напад комуняків на Оксану Яблонську - за українську мову і фотографування її викинули під колеса!
Tags: акції, комуністи, коханівський, кун, мохник, мєнти, омельченко, пам’ятник, свобода, фото
Subscribe

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 324 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • МАК450

  А мені прибули МАК450! МАК - це метафорично-асоціативні карти, а 450 - це 4.5.0 :) Це такі штуки, розроблені психологами на основі чисельних…

 • Мій цьогорічний день захисників і захисниць

  Ось такі квіти мені подарували на свято. Деякі з ефірів і записів, які в мене були (залишу тут для пам'яті): Дуже хороший сюжет про мене на…

 • "Країна жіночого роду". Рецензія на книгу

  Дочитала щойно дуже круту книгу - "Країна жіночого роду", упорядником якої є Вахтанг Кіпіані. У ній зібрані 26 розповідей про жінок, дотичних до…