Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Журналістку від "небажаної" політичної сили не пустили на прес-конференцію Яценюка

(По-русски читать тут)
18 листопада кандидат у Президенти України Арсеній Яценюк відвідав з агітаційним візитом Суми. На його прес-конференцію не пустили журналістку "небажаної політичної орієнтації". "Cпалили" під час реєстрації - у назві її ЗМІ було слово "Свобода". Охоронці вивели жінку з залу.

Виправдання таким діям могло б бути лише одне - якщо саме ця журналістка раніше "уславилась" нечемною провокаційною поведінкою (скажімо, під час прес-конференції жбурнула у когось яйцем або запитала у попереднього кандидата у президенти, що відвідав місто, чи то є правда, що він є педофілом :).

Якщо чогось подібного не було (а дуже схоже, що не було :), тоді це - звичайнісінький бєспрєдєл.

Я чудово розумію почуття співробітників прес-служби сумської "Свободи", які писали повідомлення про інцидент, але, на жаль, у ньому забагато дрібних нападок замість чіткого і стислого звинувачення по суті.

Не тим поганий Яценюк, що його білборди "кислотно-зелені і матрацеподібні", а сам він нібито є "побратимом Льоні-Космоса по зелених чоловічках". Конкретно в цьому випадку Яценюк поганий тим, що злякався відкритої дискусії і дав привід виборцям замислитись - а що нас чекало б, якби такий переміг?
Якщо вважаєш, що ти маєш рацію - не "забанюй" опонентів, виводячи їх із залу, а відверто і аргументовано захищай свою позицію. Бо інакше ти розписуєшся у тому, що здатен викликати оплески лише у проплаченої масовки.
Tags: вибори, журналістика, свобода, яценюк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments