Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Піратський показ рідкісного фільму про Голодомор

Такі справи. Ганнусі Лисиці lisichka_ua вдалося украсти десь диск з документальною стрічкою Сергія Буковського "Живі". Це про Голодомор. Фільм знято на основі розслідування британського журналіста Гаретта Джонса (який побував тоді в Україні) та свідчень очевидців.
Фільм було презентовано у київському Будинку кіно рік тому і показано на провідних кінофестивалях світу, він викликав неабиякий резонанс, але його невідомо чому українському глядачу не показують. Причин, на мою думку, може бути дві: фінансові міркування власників авторського права чи якісь поки що невідомі нам політичні мотиви, з яких фільм притримують.

А нам до цього яке діло? Імена авторів і спонсорів фільму ніхто з титрів не вирізає, людям просто покажуть стрічку. Хто, може, хотів на цьому заробити - ну, так менше заробить.
Лисиці вдалося організувати показ фільму, який відбудеться цієї суботи. Також фільм можна буде скачати з Інтернету (де, коли і звідки - всі питання до неї, але раджу качати, як тільки з’явиться, бо приберуть швидко).Показ відбудеться у суботу 21 листопада 2009 року о 19.30
в кінозалі за адресою: вул.Васильківська,3 (поряд з Голосієвською площею).
Збори на місці о 19.00.
Плата за квиток (щоб покрити оренду залу) - 15 грн.


Детальну інформацію з приводу заходу можна буде дістати за тел: 063-569-21-23
e-mail: topsecretcinema@gmail.com123
Tags: голодомор, френди, фільм
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 44 comments