Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хто має керувати державою, коли вирішується, бути їй чи не бути?

(По-русски читать тут)
"Я економіст, я фінансист. Думаю, що я входжу до п'ятірки найкращих банкірів світу", - заявив нещодавно Ющенко.

Даремно він це. Захотілося йому, бачте, підкреслити, що він не лише Трипілля збирає і меморіали Голодомору встановлює.
На перший погляд, все правильно. Державою начебто має керувати ефективний менеджер, економіст, всім відомий своїми успіхами у бізнесі й управлінні.
Але хто у нашій державі найефективніші менеджери, коли, де і чому вони вчилися?Всі вони "родом із 90-х": або крадії, які на момент розвалу були "при чомусь" і це "щось" украли, або відверті бандити - сотня один одного перестріляли, один цей залишився, пощастило.
Які зі своїх умінь і талантів, що допомогли їм тоді, ці люди принесуть у державну владу? Добре ще, якщо тільки навички підкупати суддів. А якщо уміння підсилати до опонента кілера? А вчасно здати спільників (зрадити однодумців)?
Їхній менталітет видно здалеку: Тимошенко, яку Ющенко нещодавно обізвав бомжем, задекларувала якісь смішні доходи і практично повну відсутність майна. Поводиться, як досвідчена бандитка: все майно записане на різних людей, щоб нічого конфіскувати не могли. Не боязка вона, але звичка - друга натура.

Державу, на мою думку, має очолювати людина, яка вказує нації напрям руху, у який сама вірить. Зараз, на даному етапі, цей напрям визначається формулою "Далі від Москви!". Всі решта (ті самі крадії і бандити, поки не підросло нове покоління цивілізованих менеджерів) мають працювати під його, Президента, керівництвом і наглядом. 789
Tags: тимошенко, україна, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →