Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про акцію проти свинячого грипу і не тільки

Нема настрою зараз робити багато постів, то зроблю один - майже про все, що бачила і чула сьогодні :)


По-перше, молодь з організації "Сварожич" (близької, судячи з усього, до Юрія Збітнєва) провела на Майдані акцію проти свинячого грипу.
Вони розклали на сходах транспаранти - один з намальованою на ньому маскою і написом "Цим влада хоче змусити нас мовчати", другий - "A/H1N1 - маячня чи реальність?" і спалили велику маску з написом "A/H1N1", а також багато звичайних масок.
За дійством спостерігала симпатична плюшева тваринка з "косою" на голові ("Це просто такий собі звір. Якщо він когось нагадує, то це просто збіг" :) )Роксолана, лідер організації "Сварожич": "Ми хочемо сказати, що свинячого грипу нема, це політична гра, це не свинячий, а політичний грип. Для того, щоб назбирати грошей для політичної агітації деяких політиків, і замилити очі громадянам, щоб перестали думати про вибори, а думали про власне здоров’я. Щоб народ України відстав, таким чином, повністю від політики.
Зараз закриті дуже багато областей, але деякі політики все одно їздять по цих областях і займаються там своєю агітацією. Ще я думаю, що цей грип зроблений для того, щоб перенести вибори".Вафлі "Артек" :)

Остап, учасник акції: "Зараз в Україні відбувається те саме, що робилося в квітні у США. Влада зрозуміла, що банки ось-ось рухнуть, і, щоб відволікти людей, вигадала оцей грип. Тобто не вигадала, він є, але не дає приводів для паніки.
Зараз наша влада робить те саме. У нас політична і соціально-економічна криза, а влада відволікає увагу на грип. Балкони на людей частіше падають, ніж люди помирають від цього грипу.
Другий - і найголовніший мотив нашої корумпованої влади - є препарат "Таміфлю", який в Японії заборонений, і ніде в світі не хочуть його купляти. Наша прем’єр виставила це як величезне досягнення української влади, зокрема, міністерства закордонних справ, в тому, що нам продають цей препарат по зниженій ціні. Але він нам не потрібний, бо, по-перше, діє на інший штам, не на A/H1N1. Зараз ми домовляємося з Індією, що будемо брати в неї антибіотики, тобто препарати сумнівного походження. Наші політики заробляють на цьому собі великі "відкати".

************************************************************************


По-друге, з Одеси на семінар блогерів приїхав мій чудовий френд Олексій Ярославцев, він же alek_ya, якому я зобов’язана незабутньою екскурсією по Одесі цього літа. При всьому бажанні я не змогла б повернути йому борг, бо, по-перше, він добре знає Київ, по-друге, я не знаю своє рідне місто так, як він своє! :)
Але трошки ми все-таки погуляли і побалакали.


Налаштування автоспуску :)

Поки гуляли, наштовхнулися на ще одну акцію - люди під червоними прапорами "Антирейдерський союз підприємців України" пікетували секретаріат Президента. З гасел можна було зрозуміти, що вони проти банку "Надра" і на захист ЖК "Чайка", який має бути добудований. При цьому пікетувальники за допомогою мегафонів оглушливо свистіли, дуділи і заважали нам і Президенту :)

Психологічно (нотатка для всіх майбутніх організаторів масових акцій) через цей гвалт вони не викликали ані співчуття, ані бажання підійти і розібратися, у чому там річ.
Tags: акції, медицина, фото, френди
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 34 comments