Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Жертви "зомбоящика"(По-русски читать тут)
У Києві паніка. Київ напівбезлюдний. Тобто на вулицях вдвічі-втричі менше людей, ніж звичайно. Третина позакривала обличчя масками або шаликами, як студенти на стрьомних акціях. Молодь, причому, теж.
В метро на "червоній лінії" можна спокійно зайти і сісти.
З Києва не випускають автобуси. Пан Орест Васкул запросив мене до Ясногородки на 40 днів по його сину Петру. Я б туди і не потрапила, якби не Андрій Мохник і "свободівці" - дісталася у їхній машині.

У Тернополі, кажуть знайомі, майже у кожній родині є хворий на грип. Ці хворі, звісно, не помирають, але все одно дуже страшно. Люди на власні очі бачили літаки, які розбризкують щось над містом. Ну, хто не бачив літак - гвинтокрил бачив точно.Скажіть мені чесно: ви вірите у свинячий грип?
У Києві, згідно офіційних заяв, ЖОДНОГО випадку цієї хвороби. По Україні смертність така сама, як щороку в осінній період. Восени завжди лютує грип, і від його ускладнень на країну завжди помирає кілька десятків людей.
Ні - ходять у масках, як відвідувачі в реанімації. Не думала, що наш народ так сильно залежить від "зомбоящика".
З епідемією звичайного грипу теж слід боротися, і честь і хвала тим, хто це робить. Але ця паніка...

Якщо це зробив Ющенко, щоб зірвати вибори (а схоже, бо почалося з відданих йому західних областей, де людей, померлих від звичайного грипу, легше записати як жертв "свинячої" епідемії), то я йому аплодую.
Юля показала, що здатна зібрати Майдан. А Ющенко, який до боротьби зі страшною епідемією вже чомусь залучив і армію, - що не впустить автобуси до Києва. Бо якщо їх не випускають - мабуть, не впускають теж.
А що? А у нас свобода слова. Пиши і кажи, що хочеш. А майдани збирати зась.
І толерантний політкоректний Захід цього разу мовчатиме у марлеву масочку, бо епідемії вони бояться ще більше за нас.

Якщо це справді геніальна задумка Ющенка, щоб не пустити до влади Тимошенко і Януковича, доречно його підтримати і щосили сіяти паніку. А ну, ховайтеся по хатах! У Києві вже бачили шпигунів, які розприскують свинячий грип із балончиків :))

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/187972.html
Tags: вибори, медицина, пропаганда, тимошенко, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 84 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →