Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Кілька думок по "Русскому маршу"Друзі, френд reznichenko_d стверджує, що 4 листопада в Києві знову буде "русскій марш" під імперською символікою, і я йому вірю.
Зараз нам усім треба вирішити, що з тим робити. Пропозиції типу "беремо стільки-то яєць і стаємо на розі таких-то вулиць", будь ласка, в приват мені або йому, а не сюди :)

1. Не можна діяти так, як від нас чекають. Відповідь має бути асиметричною. Якщо ми спробуємо, як робили щороку, не пропустити їх, нас усіх мєнти або "приймуть", або просто відтіснять і пропустять колону. Бо у імперців газорублі, і тому розраховувати, що міліція підтримає нас, а не їх, безглуздо. Плюс маємо досвід попередніх років. Хто не в курсі - гляньте у мене в ЖЖ по тегу "русскій марш". І там ще не вся інформація, бо блог веду лише з 2007 року.

2. Будь-які масові акції на шляху імперців суд заборонить з тієї ж причини. Провести несанкціоновану акцію - див. пункт 1.

3. В результаті нас, скоріше за все, "приймуть" мєнти, а імперці напишуть, що героїчно розігнали 10 тисяч бандерівців, привезених з Галичини. Цього їм і треба.

4. Ще їм треба, щоб від "озвірілих бандерівців" постраждали їхні бабушкі. Тому, для бажаючих кидати яйця, димовухи тощо - якщо там буде присутній загін "В’язані берети", робити цього не раджу :)

Тому в мене є ПРОПОЗИЦІЯ:

5. 2 або 3 числа провести велике, гарне, немаргінальне пікетування, наприклад, Міністерства внутрішніх справ. Для цього бажано спробувати домовитись зі "Свободою" і стягнути абсолютно всіх, щоб це мало вигляд. Вимагати не пропускати принизливий для суверенної держави марш під імперською символікою. Гасло: "Путін "русскіе марши" розганяє. А ми?". Попередити, що якщо марш пройде, вимагатимем зняття Луценка. Він зараз прикрив педофілів і на волосинці висить.

6. Якщо "русскій марш" проходить (а він пройде), наступний пікет біля ВР з вимогою зняти Луценка. Біс із ним, підіграємо регіоналам. Гасло: "В чомусь і Янукович має рацію - Луценка треба гнати". Якщо після того Луценко "полетить" - це буде і за "русскій марш" теж, і укріпить наші позиції. Його наступник наступний "русскій марш" пропускати побоїться.
Спитаєте, до чого тут Луценко, це ж нібито вирішує суд? Дуже просто: якщо буде воля Луценка не пропустити марш, то навперейми йому встануть троє хлопців з прапорами якої-небудь правої партії, мєнти їх "задля уникнення сутичок" прикриють і колону не пропустять. Якщо колона піде іншим шляхом, її перепинять ще троє хлопців з прапорами.

7. Найгарячішим і найзапеклішим правим це все не завадить мирно поспостерігати за проведенням "русского маршу" і мирними, толерантними, доступними для їх розуміння засобами пояснити імперцям, що їм тут не місце :) Але тупо ставити людей і перекривати шлях, вважаю, не варто - людей просто "приймуть", а колона все одно пройде. Не можна чинити так, як від тебе чекають вороги.

8. Якщо принципових заперечень не буде, можу пообдзвонювати праві партії і організації і поговорити з ними.

P.S. Але спочатку треба ще раз уточнити, що марш дійсно планується, бо в Інеті я поки що інфи не знайшла. Всі питання - до reznichenko_d.

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/186353.html
Tags: русскій марш, імперська символіка, імперці
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 121 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →