Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Тимошенко пішла у ПрезидентиСьогодні ввечері, повертаючись із Христинівки, де ми відкривали пам’ятник Гонті (про це розповім завтра), потрапила на Майдан, якраз на виступ Тимошенко.
Кількість людей на Майдані була співставна з тим Майданом. Турчинов заявив, що їх 200 тисяч, міліція - що 80. Це означає, що грошей Турчинову було виділено на 200 :)
Юля намагається показати, що вона єдиний спадкоємець Майдану, що Майдан - це її територія і стихія.
Панорами Майдану з різних ракурсів

Оформлено все було розкішно і навіть талановито. З обох боків сцени - по три величезних екрани. На середньому - Юля, у білому пальто, зробленому "під вишиванку", на синьо-жовтому тлі, на екранах по боках - обличчя з натовпу. Мовляв, вона не фюрер якийсь, а "перша серед рівних". Як Ленін :)

Як же гарно вона говорила! Якщо раніше від нещирості її інтонацій мене просто пересмикувало, зараз все звучить так щиро, так природньо... Навіть явна патетика: "Я не така, як інші, бо інтереси України для мене важать більше, ніж моє власне життя... Наша рідна мова для мене важить стільки ж, скільки моє життя...". Не інакше, брала уроки акторської майстерності. Звертаючись до студентів, розповіла, що коли сама була студенткою, то, щоб якось підтримати свою родину, ходила на шинний завод розвантажувати шини, кожна з яких була більша за неї.
Те, що у логіку не вкладається, те, що не взяв би жоден бригадир на таку роботу маленьку худеньку дівчинку - то все нічого. Зате голос проникливий.Людям, звезеним на Майдан, платили. На власні вуха чула розмову двох молодих хлопців:
- Вона вже закінчує говорити, пішли, мабуть.
- Ні, треба ще буде покричати: "Юля, Юля!". Якщо ти чесна людина і тобі заплатили, то відпрацюй до кінця. Покричимо: "Юля, Юля!" і підем.І найгидкіше те, що цій геніальній, але інфернально брехливій авантюристці, скоріше за все, дістанеться на виборах мій голос. Бо я для себе вже давно усе вирішила. У першому турі голосуватиму за Ющенка. У другому - за того, хто вийде проти Януковича. На парламентських і місцевих - за "Свободу".

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/184459.html
Tags: майдан, тимошенко, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 131 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →