Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Увага! Суд над "руйнаторами Леніна" перенесено на 30-е


Обидва суди над "руйнаторами Леніна" Миколою Коханівським, Андрієм Тарасенком, Олександром Задорожним, Іваном Срібним та Богданом Франтом перенесено на 30 жовтня - на 11-у і 12-у години.
Формальна причина: сторона захисту подала документ щодо неправильного обвинувачування, адже хлопцям інкримінують ч.2 ст. 298 (Незаконне пошкодження пам'ятки Національного значення), а безносий Ілліч ніколи не був пам’яткою національного значення.

Сьогодні три десятки "свободівців" (це крім групи підтримки, яка була у залі засідань) пікетували суд не перед самим входом, як раніше, а за ворітьми - ближче не пустила міліція... Але люди, незважаючи ні на міліцію, ні на дощик, не розійшлися і заявили, що будуть приходити підтримати хлопців стільки разів, скільки це буде потрібно.

П.С. Щодо "терориста Леніна": у деяких державах стоять пам’ятники людям, яких можна звинуватити в тому, що вони були терористами. Але у жодній суверенній державі не стоять пам’ятники іноземним загарбникам. А Ленін щодо України якраз ним і був. Адже у січні 1918 року IV Універсалом Центральної Ради Україна була проголошена суверенною державою, а Росія на чолі з Леніним її згодом загарбала...


Андрій Іллєнко повідомляє про перенесення суду


Микола Коханівський і адвокат Сидір Кізін дають інтерв’ю
Tags: акції, коханівський, пам’ятник, репресії, свобода, суд, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 11 comments