Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Запоріжжі в учасників Маршу УПА стріляли. У цьому вже звинуватили самих націоналістівТекст написав і прислав мені did_panas23. Фото з сайту reporter.zp.ua.

За 2 дні до маршу стало відомо, що суд заборонив БУДЬ-ЯКІ масові акції в центрі міста в цей день. Тобто відмовили і комуністам, і регіоналам, і нам.
Але пройшла інформація, що вороги нічого згортати не збираються.
"Автономні націоналісти", "Тризуб", УНСО і МНК вирішили виходити за будь-яких умов. Їх назбиралося всього біля 30-ти, тобто у 3-4 рази менше, ніж планувалося. Організація "Небо" вірішила провести окремий мітинг зі спалюванням червоних ганчірок на площі Леніна.
КПУ та ПР звезли на автобусах сотні якихось "биків" (у Запоріжжі на акціях їх ніхто ніколи не бачив). До них приєдналися "вітрянки" (активісти ПСПУ - О.Б.), "славянская гвардія" та різні проросійські козацтва.
КПУ та ПР змогли провести акції, бо оформили їх як зустрічі із нардепами Бабуріним та Пєтровим. При цьому ПР одночасно мітингували на Майдані Волі, площі Поляка та площі Леніна.

Десь о п"ятій годині націоналісти, які все ж таки вирішли провести ходу, ідуть зміненим маршрутом. Наближаються до площі Леніна. Там (як і на 2-х інших площах міста) вже стоїть декілька сотень регіоналів. Хлопці наближаються, подходить міліціонер, каже, що далі не можна.
Лідер "автономних правих" починає розмовляти з ним, тут з-за кордону вибігає якийсь регіонал і б’є хлопця. Учасники маршу зриваються, щоб допомогти товаришу, але з боку регіонів з’являється ще декілька чоловік, і тут один з них (той, що бив першим) дістає пістолет та починає стріляти по колоні. Мєнти стоять поруч, майже не заважаючи. В хлопців не влучили, лише одному прострелили одяг. (UPD: Це неточність, хлопця було поранено в ногу, довелося виймати гумову кулю і зашивати - О.Б.).
UPD-2: поранених було двоє: один в ногу, другий - в плече (подробиці див.нижче в коментарях, особливо юзера did_panas23 - О.Б.).
Далі на хлопців стрибає в 2 рази більший натовп регіоналів, хлопці відступають, і тут їх починають в’язати мєнти!!!
Пов’язали 7 чоловік. Зараз вони у Ленінському РВВС м. Запоріжжя.
А через деякий час голова місцевої ПР дає інтерв’ю, де заявляє, що стріляли ... в членів ПР!!!

P.S. Після публікації цього матеріалу на запорізькому сайті одразу ж з’явилося СВІДЧЕННЯ ОЧЕВИДЦЯ:

UPD: Цікавий скріншот із "Вконтакте".

До уваги представників ЗМІ! Контакт автора цього тексту: did_panas23@ukr.net

http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/182421.html
Tags: автономний спротив, акції, бєспрєдєл, бійка, запоріжжя, марш, мєнти, покрова, репресії, упа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 109 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →