Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Help! Студента-відмінника виключають з університету

(По-русски читать тут)
Без художнього вступу, одразу суть проблеми: Олексій БЕШУЛЯ - студент другого курсу юридичного факультету Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка (бюджетне відділення). Відмінник, заборгованостей, прогулів чи будь-яких проблем із дисципліною не мав. Родом хлопець з Донецьку, закінчив там ліцей для обдарованих дітей «Ерудит».

Через хворобу пропустив в університеті 2 тижні, про що, повернувшись, приніс довідку з поліклініки. Але методистка Людмила заявила хлопцю, що він вже відрахований за прогул. Наказ про відрахування йому показати відмовились, але на вахті в гуртожитку наказали виселятися. Декан Гриценко Іван Сергійович погодився прийняти хлопця лише через кілька днів, і під час зустрічі 15 жовтня, за словами Олексія, розмовляв із ним по-хамськи і сказав, що зробить усе, аби студента не поновили.

Звертаюся до всіх, і передусім до журналістів, з проханням допомогти відновити справедливість.

Розумію, що представники ЗМІ при всьому бажанні не можуть вирішувати проблеми одного конкретного студента, хай навіть відмінника. Але проблема ще й у тому, що цей випадок не єдиний. Студенти КНУ ім. Шевченка кажуть, що такі випадки були у минулому і поточному семестрах. Студентів виганяли під час хвороби. Коли вони поверталися і пред’являли довідку про хворобу, методистка казала: «Вони вже не потрібні, ви відраховані». Більшості студентів після того з великими труднощами вдалося поновитись.
Це схоже на добре налагоджену схему вимагання грошей зі студентів. Як на мене, важлива і потрібна тема для журналістського розслідування.

Телефон Олексія Бешулі: 8-050-6383111.
Tags: бєспрєдєл, молодь, навчання, студенти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments