Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Юля просто преступник с её жаждой власти и боязнью выборов".

Френд mihailobrodskiy просить розпіарити його текст. Оскільки в мене немає звички просто перепощувати чужі тексти, напишу, що я думаю з цього приводу.Отже, текст Бродського:
"Кто виноват?
В сентябре НУ-НС вышел из коалиции - казалось бы в цивилизованном обществе должны быть новые выборы в парламент, но не у нас . КС - с его идиотским решением ,что коалиция - это фракции с большинством в них, без учета 226 голосов. Деньги группе депутатов в НУ-НСе, две, три денежные должности Литвину и мы имеем то , что мы в жопе. Самой большой в мире по кризису.
А как иначе? Когда все временщики и ждут увольнения и перевыборов. Парламент не работает , а правительство ворует и каждый день берёт в долг (рот).
Юля просто преступник с её жаждой власти и боязни выборов.
Все уже забыли, что она хотела поменять конституцию и выбрать Януковича в парламенте, а себе продолжить срок на три года. Плюс поменяв систему выборов - гарантировать себе и регионам двухпартийную систему - прощай демократия и свобода.
Все молчат. Не потому что боятся, просто дураки и такие же ублюдки.
И народ наш - самый терпеливый и дурной в мире".


По-перше, те, що він пише по фактах, - цілковита правда: про підкупи і все інше. Але як виникла така ситуація? Припустимо, чесна людина іде на президентські вибори з метою перемогти і служити своєму народові, не допустити загарбання своєї держави, домогтися її процвітання і т.д. Якщо у кандидата немає велетенських грошей, він не переможе. Де їх брати? Зрозуміло, в олігархів. Для цього їм треба щось обіцяти, інакше не дадуть. Скажімо, прем’єрство.
Якщо ти береш гроші тільки у одного олігарха, ти автоматично стаєш його маріонеткою. Отже, прем’єрство ти повинен обіцяти, як мінімум, двом олігархам. Саме так і відбулося під час минулих виборів, тільки Тимошенко була хитріша за Порошенка - той повірив кумові на слово, а ця взяла письмові гарантії і стала прем’єром.
Далі. Щоб представники колишньої влади, замішані у всіх злочинах, які тільки можна придумати, дали тобі прийти до влади, а не усунули фізично, їм треба обіцяти непереслідування. А народ цього не розуміє і чекає, коли ж "бандитам тюрми". А коли до нього доходить, що тюрем не буде, починає мститися падінням рейтингу.

По-друге, коли я пишу про якусь проблему, я завжди намагаюся закінчувати пропозицією, як з неї виходити. Тут я такої пропозиції не бачу.
Не голосувати за Юлю? А за кого? За Бродського? Так він же і сам навряд чи вважає, що може стати Президентом України. І висуватися навряд чи буде. Якщо ти проти Юлі - то відверто підтримай Ющенка.Або Януковича.
Особисто я у першому турі голосуватиму за Ющенка. Бо кращого поки що нема. А там подивимось.
Tags: вибори, тимошенко, френди, ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments