Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Череп ГітлераЧереп, який вважався черепом Гітлера, виявився жіночим.
Скільки кажу: все, що лежить у радянських (а тепер російських) архівах - чи то будь-який документ, чи то череп Гітлера, все, що пройшло через офіційну Москву, - сфальсифіковане.
Зворушують висновки, які роблять вчені з цього відкриття: вони ставлять під сумнів факт самогубства Гітлера у фюрербункері в Берліні у квітні 1945 року. Якщо череп не Гітлера - за їхньою логікою, Гітлер утік.
Ідіоти, прости Господи.
Гітлер не хотів, щоб Сталін і його люди глумилися над його останками. Після того, як фюрер застрелився (а не отруївся, як досі кажуть російські історики), останки його і його дружини були спочатку спалені у дворі на вогнищі, а те, що лишилося, допалене у котельній бункера, від тіла Гітлера нічого не залишилось. Це була і остання помста Сталіну - чи не до кінця днів той думав, що Гітлер утік. Але оскільки треба було "відзвітуватися перед громадськістю", наказав виготовити фальшивку.

Я цю проблему не один рік вивчала. В тих архівах, крім шматка черепа з діркою, ще й щелепа лежить. Цю щелепу, згідно із документами з тих-таки радянських архівів, "впізнавала" асистентка зубного лікаря фюрера Кете Хойзерман. (Сам лікар, професор Блашке, встиг утекти, а то б теж на допитах упізнав). Так ця асистентка безпомилково, без жодних документів, назвала кожну пломбу у кожному зубі Гітлера і Єви Браун. Але Єва для всіх була звичайнісінькою секретаркою, однією з багатьох, хто б її пломби запам’ятовував? :)
І таких свідчень - сила-силенна.

http://bilozerska.livejournal.com/176226.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/176226.html
Tags: третій рейх
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 60 comments