Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

В гостях у содомітів :)Сьогодні у "Книгарні Є" презентували "квір-антологію сучасної світової лесбі-, ґей та бі літератури «120 сторінок Содому». Це така книжка, де зібрані твори цих самих про цих самих. Гидота, коротше. Дійсно трохи більше 120 сторінок. В українських перекладах. Те, що я встигла прочитати у книгарні, було нездарне. Провина це авторів чи перекладачів, встановлювати не було ні часу, ані бажання.

Так от, наші хлопці з різних патріотичних організацій там добряче похуліганили. На самому початку один з організаторів довго бідкався, як "тризубівці" зірвали їм презентацію у Львові. Цього разу під книгарнею стояв бобік з мєнтами, яких, до речі, очолював відомий всім учасникам київських вуличних акцій капітан. Мєнти кілька разів з’являлися у залі - демонстрували свою присутність - а організатори попередили, що опонентам, якщо вони є у залі, в кінці буде надана можливість посперечатися і навіть покричати гасла, "якими б ідіотськими вони не були", але насильство - це зась.
Зрозуміло, що в кінці презентації, по-перше, не залишається журналістів, по-друге, таке "кричання гасел" - тільки зайва реклама книжці.

Отже, хлопці не стали грати за чужими правилами і чекати, поки їм "нададуть слово", а із криками "Слава Україні!" і "Геть п...сів!" поперевертали їм столи і облили їх їхньою ж мінеральною водичкою. Фоторепортаж додається :)

П’ятьох було затримано, але наразі всі вже на волі.


Упорядники, перекладачі, автори передмови...


Перевертання столів


Водичка пішла!
П.С. А ми дожилися. Ще можна сперечатися, чи добре це, коли явно талановитого письменника не друкують через те, що він гей або пише про геїв. А тут друкують і пропагують чортзна що - через те, що воно про геїв...

http://bilozerska.livejournal.com/174838.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/174838.html
Tags: акції, книги, презентація, сексуальні меншини, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 286 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →