Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Трохи про національне питання«Паспорт без графы «национальность» -
Это русским смертный приговор.
Леонид Корнилов


(По-русски читать тут)
Зараз напишу великий і серйозний текст, який одразу ж викличе купу негативних відгуків однодумців, особливо - прихильників ВО «Свободи».

Ніхто не скаже, що мононаціональна держава, у якій неможливі міжетнічні конфлікти, - це погано. Суперечки точаться лише навколо того, чи можна цього досягти і яким чином.
Я категорично проти повернення у паспорт графи «національність».
Давайте говорити прямо. Або майже прямо. Кажуть, що ця графа потрібна для того, аби ми, українці, могли пишатися своїм походженням.
Хто так каже - лукавить. Бо що нам заважає пишатися вже зараз? Гордість за свою Державу і Націю має мало спільного з документами. Справжня ціль повернення «графи» - щоб нам легше було «випалювати» інородців, передусім – представників однієї певної меншини.

Припустимо, що графу «національність» у паспорти повернули. Результат? Ті з представників певної меншини, які є небезпечні – тобто хочуть і можуть прорватися до великих грошей і влади – невже ви бодай на хвилинку сумніваєтесь, щО буде написано у їхніх паспортах? Що-що, а документи у них будуть «у повному порядку». Невже ви думаєте, що у паспорті, наприклад, Юлії Тимошенко, яка, схоже, взагалі не має української крові, було б написано щось інше, крім "українка"?

Отже, ми створимо порівняно невеликі фінансово-організаційні проблеми кільком десяткам чи сотням політиків і бізнесменів. А натомість отримаємо – скільки-то МІЛЬЙОНІВ РОСІЯН. Ці не будуть підробляти у паспортах свою національність.
Потрібні вони нам?
Якщо зараз який-небудь Кузнєцов чи Васільєв і сам не знає до ладу, хто він є – бо намішано майже у кожного добряче – завтра він буде знати, що він росіянин. І, чого доброго, почне валити свої матеріально-кар’єрні проблеми на утиски на національному ґрунті. Ще й боротися почне за права росіян і російської мови в Україні.

Ось напише нам зараз Мєдвєдєв чергового хамського листа: мовляв, яка ж ви Україна, якщо у вас мало не половина населення – росіяни, і як ви смієте їх пригноблювати? "Це злісний наклеп, - відповімо ми, - може, ми б і раді їх пригноблювати, але де ми їх візьмемо? Нема в Україні росіян, хіба що співробітники посольства РФ та туристи якісь". А ввести графу - і з’являться.

Разом з тим, національне питання треба вирішувати. Що я пропоную? Те саме, що казала завжди. Писала про це багато разів і зараз повторю: ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ВСІХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.
Розумію, що це не на завтра і не на найближчий рік. Але така реформа раз і назавжди вирішила б національне питання.

Тобто: кожен повнолітній громадянин України (діти – по досягненню повноліття) ДОБРОВІЛЬНО пише заяву, що вважає себе Українцем і Громадянином України. Для того, щоб люди не писали її, як порожню формальність, не приділяючи цьому уваги, ввести ГРАНИЧНО НЕСКЛАДНІ екзамени з української мови і історії. Такі прості, щоб кожна людина після кількох днів підготовки могла їх скласти. Для особливо лінивих/нездібних/завантажених уможливити певну кількість перездач. Людей пенсійного віку від екзаменів звільнити – досить з них і заяви.

Хто відмовиться писати заяву і складати іспити, житиме в Україні на правах, умовно названих «права осіб без громадянства». Такі люди зможуть жити, працювати, мати майно в Україні, користуватися певними соціальними гарантіями (бо вислати їх нікуди і політкоректний світ виття здійме), але не зможуть голосувати чи балотуватися під час виборів і обіймати державні посади.

Щодо інородців, м’яко кажучи, неєвропейської зовнішності – ті, що народилися в Україні і зараз мають її громадянство, - на загальних підставах. Їх не так багато, наш генофонд впорається перетравити.
Ті, що вже приїхали з інших країн і живуть у нас – зможуть написати заяву, скласти іспити і отримати громадянство через, наприклад, 10 або 15 років життя в Україні – звісно, не підпільного, корисного для суспільства життя. Нових пускати в Україну лише у виняткових випадках, кожен з яких має вирішуватись окремо на досить високому рівні, під персональну відповідальність чиновника, який прийме рішення прийняти іноземця.

Таким чином, ми асимілюємо всіх, кого захочемо і хто на це погодиться, а решту позбавимо права і можливості серйозно впливати на життя держави. В другому поколінні діти цієї решти «зламаються» і «приєднаються» - нікому не хочеться бути людиною другого сорту.

І все. І мононаціональна держава. Зведемо різницю між українцями різного етнічного походження до кольору волосся – в цього русяве, а в цього каштанове. Через кілька поколінь і ця різниця зникне.

Щодо національних шкіл і всіляких культурних центрів для етнічних меншин – на перших порах дозволити, але ТІЛЬКИ КОШТОМ ЦІЄЇ МЕНШИНИ, коштом громади. За їхньою діяльністю уважно стежити, і якщо буде доведено, що заклад фінансується з-за кордону або займається антидержавною пропагандою (сепаратизм тощо), заклад закривати, керівників саджати. Не треба нам тут виховувати п’яту колону.

Ваша думка?

http://bilozerska.livejournal.com/172478.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/172478.html
Tags: україна
Subscribe

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 276 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Апеляційний суд по Богдану Тицькому (ФОТО, ВІДЕО)

  Була вчора в апеляційному суді по лідеру "Чорного комітета" Богдану Тицькому. Ми всі сподівалися, що йому змінять запобіжний захід на не…

 • РЕПРЕСІЇ В ОДЕСІ

  8 вересня, 15:06 Сьогодні, 8 вересня 2015 року, додому до керівника Одеської обласної організації політичної партії "Правий сектор" Сергія…

 • Заява активістки КВП Тетяни Близнюк

  Хочу зробити заяву про те, що відмовляюся відвідувати судові засідання по моїй справі. Завтра, 24 березня 2014 р. в м. Борисполі має відбутися…