Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Так ніяких газорублів не вистачить :)

(По-русски читать тут)
Ідуть двоє мужиків з лопатами. Один викопує ямки, а другий одразу за ним закопує.
- Гей, люди, що це за безглузду роботу ви робите? Перший викопує, а другий закопує...
- Я не другий, я третій. Другий мав саджанці встромляти, але сьогодні він захворів!


Коли відсутня проміжна ланка, не відбулася одна з фаз запланованого процесу, наступні дії, якщо їх вчасно не скоригували, виглядають незрозумілими.

Це я повертаюся до того, чого це раптом Мєдвєдєв написав того хамського листа нашому Президенту. Абсолютно ж без жодного приводу з нашого боку. Нічого ж такого нового не сталося, щоб так озвіріти :)
Майже фізично відчувається брак запланованого приводу для наїзду на Україну. І здається мені, що Кремлем таки готувалася якась провокація проти патріарха Кірілла. Для цього він і приїздив - як жива приманка. Біс його знає, може, й підстрелити мали. Або, принаймні, влаштувати добряче побоїще між "християнами різних конфесій" і затоптати пару кірілових бабусь. Але чи то частину грошей на виконавців по дорозі скрисили, а за те, що лишилося, вони працювати відмовились, чи, може, страшно подумати, СБУ гав не ловила - і повернулись Кірілл і його " білі сестри" додому живі й неушкоджені, тільки настрій ми їм трошки зіпсували :) А лист-то вже написаний! Що ж робити? Щось нове вигадувати ліньки. Ну, викинули поспіхом пару абзаців про звірячу розправу озвірілих бандерівців над православним патріархом і зачитали те, що лишилося :)))P.S. Всі вже знають, чому Венесуела визнала Абхазію і Південну Осетію? До кінця цього року буде створено російсько-венесуельський банк з уставним капіталом 4 млрд. доларів.
Тепер ми знаємо, яку скажену кількість газорублів треба заплатити навіть такій одіозній постаті, як Чавес, якому начебто вже й втрачати нема чого, щоб він підтримав Москву.

P.P.S. А УПЦ МП (після того, як 28-го липня Патріарх Філарет наочно продемонстрував, скільки православних в Україні за помісну церкву) вперше за всі роки звернулася до УПЦ КП з пропозицією почати переговори про об’єднання.

http://bilozerska.livejournal.com/171734.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/171734.html
Tags: газорублі, гундяєв, мєдвєдєв, упц кп, упц мп
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 74 comments