Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Вони не полюцери, вони собаки

(по-русски читать тут)
Люди, вчора на сайті УНІАН просто розкішна стаття. "Мочити хохлів в Інтернеті – єсть така робота". (спасибі за лінк sparrow_hawk).
Вона про тих, кого я зву "собачками", а автор статті, головред УНІАНу Олександр Харченко, "полюцерами".
Які вони "полюцери" (пам'ятаєте анекдот: "Якщо у вас ні грошей, ні яхти, ні імені в шоу-бізнесі - тоді ви, батенько, не гей, ви звичайний підар!"), вони собаки. Гавкучі і зовсім-зовсім безпечні собачки за парканом аж занадто сусіднього сусіда.


Типовий собачий коментар

Автор статті доводить, що це не просто "ентузіасти", безоплатні і переконані любителі "хохлосрачу", а люди, що одержують зарплатню і координуються з одного центру. З прикладами, з аргументами. Всієї статті не перекажеш - це блиск, її треба прочитати від початку до кінця.

Тільки дарма пан Харченко пише в кінці, що не знає поки що рішення, як з ними боротися.
Засіб один, але стовідсотковий - ігнор! Не відповідати, не банити, не видаляти навіть їхні каменти, щоб було видно, де, як і з якою інтенсивністю вони працюють. Не будемо читати, що вони пишуть, адже і вони не читають, що пишемо ми - просто заходять на "підшефні" сайти, форуми і блоги і паскудять.
Що, не влаштовує? А існування під боком агресивної Московської імперії нас влаштовує? Ні, але ми терпимо.
А цих навіть не терпіть - дивіться і насолоджуйтесь! Не подобається запах? Це гниють газорублі, витрачені на розвал нашої держави. Труп ворога не може погано пахнути (с).
Треба пишатися тим, що проти нас, українських блогерів, працюють спецслужби цілої імперії, і що у нас потихеньку виходить вигравати у них. Майже всі мої френди вже звикли ігнорувати собачок.

Головне, друзі, не витрачати на них ані секундочки свого часу, ані нейрона своїх нервів, ані краплинки своїх емоцій, окрім легенької побіжної радості: о, ще кілька газорублів марно витрачено! Тепер вони не підуть на підкуп наших політиків, на зброю проти нас...
Так, один камент коштує копійки. Але на все каменти витрачені мільйони.
Ігнор з нашого боку - і ці мільйони зогнили.
Звичайно, вони дуже скоро винайдуть щось нове. Але ми і з цим впораємося. Ми ж не за газорублі працюємо, значить - ми завідомо сильніші.

http://bilozerska.livejournal.com/169141.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/169141.html
Tags: газорублі, жж, путін, рф, фсб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 149 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →