Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Антимєдвєдівська" акція "Свободи"


Неправильний плакат: чому "або-або"? :)

(По-русски читать тут)
Сьогодні, у переддень свята Незалежності, ВО "Свобода" провела просто блискучу акцію. Останні рік-два у них дуже дотепні гасла (вже не знаю, який креативник це вигадує), цього разу були дотепні плакати і гостра, дуже правильна заява.
Суть акції: були виготовлені плакати, частина з яких висміювала Мєдвєдєва за пияцтво (напився на саміті Великої вісімки), решта - містила вгорі цитати з хамського листа Мєдвєдєва Ющенкові і картинки, які ці тези спростовували. Покажу вам усі - намагалася не пропустити жодного.

Після служби ми вітали у недільній школі з Днем народження нашу парафіянку пані Валентину. За столом, як завжди, співали народних і повстанських пісень.

Отець Сергій вітає пані Валентину на тлі великого портрета Степана Бандери

Так що на "антимєдвєдівську" акцію, яка починалася о третій, мені довелося йти якраз на словах "Розпочали наші добровольці з москалями тан" :(


Майдан. "18 років Незалежності. Наші перемоги".


Андрій Іллєнко пояснював у мегафон зміст плакатів: "Тут ми бачимо фігуру оцього великого лідера у кепці, я маю на увазі, метр в кепці, який отак поводив себе на саміті Великої вісімки. Його підтримували президент Франції і прем’єр-міністр Італії, допомагали йому пройти 10 метрів, бо, бачте, ноги вже запліталися…"

Плакати на тему: "Риторика украинского руководства плохо сочетается с откровенным искажение сложных, трудных эпизодов нашей общей истории, трагических страниц великого голода в Советском Союзе, с трактовкой Великой отечественной войны".


Іллєнко: "Тут зображені бійці УПА, які не знищували мирне населення, а були простими селянськими хлопцями, які боролися проти всіх окупантів, в т.ч. і проти московсько-більшовицьких, які знищували українську націю".


Спільний німецько-радянський парад у Бресті (1939 р.), пакт Молотова-Ріббентропа.

Іллєнко: "Чомусь усі забувають, що пакт Ріббентропа-Молотова, який розв’язав Другу світову війну, був підписаний навіть не у Берліні, а у Москві, в Кремлі, в присутності Сталіна. Звідти пішла вказівка про початок Другої світової війни. Нинішня Росія, як офіційна правонаступниця СРСР, має відповідати в т.ч. і за цей злочин".

"Россия стремится быть прогнозируемым, сильным, комфортным партнером для своих соседей": антиукраїнська література, острів Тузла, газова криза у Болгарії, Придністров’я, Грузія...Ігор Мірошниченко: «Вся риторика російського президента пов’язана з їхніми внутрішніми проблемами і спрямована на те, аби відволікти весь світ від злочину, який вчинила минулого року Росія на чолі з Медвєдєвим і Ліліпутіним, напавши на Грузію і відібравши у суверенної держави частину її території. Щоб не акцентувати на цьому увагу у річницю цієї трагедії, Медвєдєв продовжив свою агресивну риторику на адресу України.

Ми, українці, дуже мирна нація, але ми можемо бути друзями лише з тими державами, які готові співпрацювати на рівних. Ті ж, хто намагається розколоти Україну шляхом підбурювання у Криму, на Закарпатті тощо сепаратистських настроїв, агресивно і вороже ставиться до України, не шанує нашої культури і мови, втручається у нашу внутрішню політику – тим дамо рішучу відсіч і не дамо тим людям панувати у нашій країні".


"Не утихают кампании, связанные с вытеснением русского языка..." - російські ЗМІ в українському інфопросторі, трохи статистики...
"Не просто соседские, а... братские отношения" - руйнаторка Січі Катерина ІІ, засуджений Шевченко, Конотопська битва, масові виселення українців..."Продолжается линия на воспрепятствование деятельности Черноморского флота России"
- "подвиги" ЧФ в Україні.Іллєнко: "Чорноморський флот – це, по суті, окупаційна орда, яка в Криму захоплює українські об’єкти, українські території, незаконно перевозить по території України зброю, робить усілякі провокації, стріляє у мирних людей і поводить себе цілком як окупаційна військова частина, якою вона і є".

"...новое украинское руководство..."Іллєнко: "Між цими діячами, що тут зображені, йде кастінг: хто з них краще підходить на роль п’ятої колони і руйнівника Української держави. Схоже, для Москви не так важливо, хто з них переможе, бо вона вже домовилась з усіма".Олег Осуховський, голова ГО «Люстрація», розповів про Комітет декомунізації, до якого зараз входить більше 40 політичних і громадських організацій, привітав усіх з Днем прапору і Днем незалежності і нагадав, що 23 серпня – це ще й день пам’яті жертв тоталітарних окупаційних режимів, і що Рада ОБСЄ прирівняла нещодавно комунізм до фашизму. Він закликав зробити все для заборони Компартії, яка винна у знищенні мільйонів українців.

Заява політвиконкому "Свободи" від 11 серпня - підписуюсь практично під кожним словом. Не знаю точно, хто автор, але нутром відчуваю креативно-агресивну душу Іллєнка-молодшого :)

"Ультиматум Мєдвєдєва треба викинути на смітник!

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» розцінює ультиматум президента РФ Мєдвєдєва як брутальне втручання у внутрішні справи України, зневаження української нації та інформаційну підготовку московської експансії в Україну напередодні президентських виборів.
Цинічне «звернення» президента ворожої держави очевидно пов'язане з поверненням до Росії В.Ґундяєва («патріарха РПЦ»), який доповів своєму кремлівському начальству про провальні наслідки свого «пасторсько»-розвідувального візиту, незважаючи на лакейське запобігання п'ятої колони та угодовську позицію влади. У Кремлі вирішили, що ідеологічна зброя Москви на українців не діє і треба переходити до неприхованого тотального тиску.


Намет ГО "Люстрація". Прапор (кольори і шрифт) дуже схожий на "свободівський" :)

Характерно, що ультиматум Мєдвєдєва з'явився на наступний день після того, як він оголосив про внесення до Держдуми РФ законопроекту про використання російських збройних сил за кордоном.
Хамський тон Мєдвєдєва та його намагання шантажувати українців можливою військовою агресією Росії вказують на те, що кремлівська верхівка вже не грається в дипломатичні фрази, а розпочала повномасштабний наступ на Україну з метою ліквідувати Українську державу.Реакція на ультиматум кремлівського бонзи зірвала маски з прислужників Москви в Україні. «Передовики» п'ятої колони наввипередки кинулись плазувати перед знахабнілим україноненависником. Знову в унісон зазвучали заяви Партії регіонів, БЮТу і комуністів про підтримку позиції Кремля. Але московські холуї мають пам'ятати - на війні зрадників ліквідовують першими.
У тому, що Мєдвєдєв не боїться робити ворожі випади в бік України, також винна нинішня українська влада. Злочином проти нації, за який доведеться відповідати лжееліті, є розхитування та послаблення авторитету держави, жебрацьке фінансування українських Збройних сил на фоні прямих загроз військової агресії з боку Москви.


Люди підходили, читали плакати, спілкувалися з учасниками акції. Суперечки були, але цілком мирні, проти були переважно неадекватні літні люди, і небагато. Одна божевільна (в медичному сенсі) бабця причепилася до Мірошниченка, відшити її було практично неможливо, довелося пригрозити міліцією... :) - О.Б.

Своїм ультиматумом Мєдвєдєв намагається змусити українців стати малоросами і рабами Москви. Але кремлівським карликам не вдасться підкосити волелюбний українських дух, і жодні залякування і шантаж не подіють.
Українці! Нам кинули виклик, і ми відповімо на нього. Тепер нам як ніколи треба бути готовими захищати себе і відстояти своє право бути господарями у своїй, Богом даній країні. Вороги мають пам'ятати: слабкість держави не означає слабкість нації.
Україна переможе!"
********************************************************
Тим часом Оргкомітет міжнародного суду над злочинами комунізму на чолі з Ігорем Лісодідом (бачила прапори КУН, Української партії і ГО "Люстрація") проводили на Майдані свою акцію - на честь загальноєвропейського дня вшанування жертв тоталітарних режимів.


Вони говорили і роздавали заяви про те, що нацизм і комунізм - брати-близнюки, що рада ОБСЄ вже їх прирівняла, що жоден з провідних нацистських діячів не закликав до знищення десятків тисяч своїх співгромадян-німців - на відміну від Зінов’єва і Троцького...
Серед КУНівців бачила "руйнатора Леніна" Миколу Коханівського. Спитала, як просувається їхня справа. Він відповів, що, судячи з усього, її поклали у "довгу скриню".


Спочатку вони стояли поруч зі "Свободою", а далі чомусь перейшли на протилежний бік Майдану і стали жменькою там, без журналістів, практично без глядачів... Замість того, щоб бути усім разом, адже ідеологічних протиріч між двома акціями не було жодних.


Пан Георгій з Української партії зачитав довге звернення. Коханівський десь відійшов, з кількох слів, ним кинутих, мені здалося, що йому таке роз’єднання теж дуже не до вподоби...

http://bilozerska.livejournal.com/167448.html?format=light
http://deep-water.ru/?http://bilozerska.livejournal.com/167448.html
Tags: акції, коханівський, кун, мєдвєдєв, незалежність, путін, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 58 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →